Mina, meie ja fotograafia

10 viimast pilti minu telefonist

Vahepeal oli erinevates blogides postitusi teemal 10 viimast pilti minu telefonist. Mõte oli siis ausalt panna 10 viimati tehtud pilti, mitte valida ilusamad või viisakamad. Minusugusele uudishimulikule meeldis näha, mida teised inimesed pildistavad. Sellega saab kuidagi rohkemat natukene teada, mis teisele inimesele huvi pakub ja mis on tema meelest nii lahe, et peab pilti tegema. Minu enda telefoni fotoalbum sisaldab print screene või Itist pilte/videosid. Teengi siis nii, et panen need print screenid ka. Natukene saab siis näha, mida mu telefon sisaldab ja mis mulle huvi pakub või milline ma siis olen:)

Nonii siit nad tulevad:

Mingist Facebooki grupist hästi lihtne “pirukas”. Selliseid print screene teen ma pidevalt aga kahjuks enamusega ma tegudeni ei jõua.

Pidin ikka ka proovima, kuidas on siis olla kass. Pean tunnistama, et kassina olen ma tunduvalt kobedam 😀

Ma vist pildistaks kõiki puuvilju, mis me ostame

Iti sai uue kombe sügiseks

Siis kui mul on mingi madal seis, istun tihti Pinterestis ja loen erinevaid mõtteterasid. Teen nendest jälle print screenid ja mingi hetk kustutan ära.

Niikui keegi kingib vildikad, siis on tulem selline – Iti “lakib” küüned ära. Selleks ei ole meie majas nähtavalt mitte kunagi vildikaid.

Siis kui su lapsel kasvavad alles 3 aastaseks saades pikad juuksed, oled nendest nii vaimustuses et pildistad seda sasipead pidevalt.

“Emme, vaata ma olen sina!”

Onju õige ja väga armsalt öeldud:)

Ja nii see pakkimine algas

 

 

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga