Mina, meie ja fotograafia

2016 aasta käigud Eestisse

Jaanuaris lähme nädalaks Eestisse. Pean tunnistama, et ootan seda sõitu lausa pikisilmi:) Tahan nii nii väga näha oma sõpru ja pere ning. Kuigi enamusega ikka kirjutame igapäevaselt ning osadega teeme videokõnesid, siis päriselt inimesi näha on hoopis teine teema.

Hakkasin vaikselt ajagraafikut tegema, et ikka kindlasti kõik ära näeksin ning kohad läbi saaks käidud. Plaanis on sõbranna pere fotosessioon. Selle peaks sättima ajale, mil valgust on kõige rohkem praegusel pimedal ajal. Ja muidugi tahan juuksurisse ka minna. Sellega seoses, kui keegi oskab mulle mõnda head juuksurit Tallinnas või lähiümbruses soovitada, siis olen üks suur kõrv. Veel tahaks paaris kohas söömas käia, mis uued on ja muidugi Põhjakal tahaks ka söömas käia. Oh issand ma ei teagi, kas nädalast piisab kõigeks selleks mida teha tahan. Sest vaatamata oma tahtmistele, ei plaani me tõusta hommikuti äratusega, vaid magada nii kaua kuni Iti Krit laseb. Ja seejärel tahaks rahus kohvi juua, koos perega hommikust süüa ja alles siis tegutsema minna. Veel on rendiauto ja Itile rendi tool broneerimata. Nendega tegelengi nüüd homme-ülehomme.

Järgmine lühike visiit Eestisse saab ilmselt olema mai alguses, kui Karli ja Iti sünnipäevad on. Ilmselt jääb küll Karli sünnipäev veidi tahaplaanile, sest oleme mõelnud Iti Kriti teist sünnipäeva siiski tähistada lisaks Saksamaale ka Eestis. Ja pidu saab olema pigem Itile sobiva stiilis kui Karlile.

Minu enda juunikuu sünnipäevast ei tea veel midagi. See on kuidagi nii ebaoluline mu jaoks, et ilmselt otsustan alles kevadel.

Suvel tahaksime korra autoga Eestisse minna paariks nädalaks koos koeraga. Ideaalis tahaksin sellesse aega juba plaanida mingi arvu fotosessioone.

Eks paistab, kas see reaalsuses ka nii läheb nagu praegu oleme mõelnud, kuna sinna vahele tahaks veel mahutada mõned reisid kuhugi mujale. Kuhu, seda veel ei tea.

 

Head aega

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga