Mina, meie ja fotograafia

7 päeva Eestit ehk Iti Kriti sünnipäeva pidu emadepäeval

Juhtus kogemata nii, et Iti sünnipäeva peo olin planeerinud 8.maiks ehk emadepäevaks. Esimeseks kui mu sõbranna küsis, kas ma tean et see on emadepäev, sattusin täiesti paanikasse. Olin 100% kindel, et mitte keegi ei tule meie peole. Peale pooletunnist paanikat asusime lahendama olukorda. Selgus, et tulla ei saanud vaid kahed külalised – ühed emadepäeva pärast ja teistel oli oma lapse sünnipäev. Nii, et midagi muutma ei hakanud ning pidasimegi peo emadepäeval.

Nagu kirjutasin, siis see aasta ei teinud ma midagi ise. Tellisin söögid-joogid Rannikupeod – stilistikaga toitlustuselt ja Karli ema tegi juurde kringli ning kohupiima koogi. Pidu ise toimus Vallatuste mängutoas. Tordi tellisin Facebooki lehelt Tordipidu. Julgen kõiki kolme soovitada soojalt, kui kedagi ootab sama üritus ees. Isegi hindade poolest läks see üritus meile sama palju maksma kui esimene sünnipäev. Siis tegin palju ise.

Ainuke asi, milles kahtlesin oli fotograafi võtmine peole ja ega ma siiani ei tea, kas oli õige otsus mitte võtta. Ise ma pilti eriti teha ei tahtnud, kuna eelistasin kõigiga suhtlemist ajal mil Itiga ei tegelenud. Karli tegi pilte aga ka tema eelistus oli sama, mis minul. Muidugi on meil mälestuseks terve hulk pilte ikkagi aga mugavam oleks olnud kui keegi teine oleks neid teinud:)

Pidu ise oli super tore. Sain isegi juttu rääkida natukene kõigiga. Iti toimetas päris palju ise ringi või tahtis üldse, kellegi teisega suhelda:)
Kui veel eelmisel päeval oli olnud suur nutt, kuna ma teatasin et homme ootab tema sünnipäeva pidu, siis peo lõppedes istus preili pallimeres kurja näoga ning teatas, et EI TAHA PIDU LÄBI! Vaatamata kurjustavale näole olin mina õnnelik, et tal oli tore pidu ja kogu pahurus oli seest läinud:)

Aitäh kõigile, kes tegid meie peo meeldejäävaks ja nii nii positiivselt meeleolukaks!:)

Emadepäev jäi mul see aasta omamoodi vahele aga polegi muud vaja sel päeval kui näha oma last õnnelikuna. See ongi mulle emadepäva kink kui näen, et olen emana midagi õigesti teinud ning pannud oma lapse naeratama.
See eest aga õnnestus mul oma ema kallistada ning soovida talle head emadepäeva. Usun, et ka tema oli õnnelik sel päeval:)

 

DSCF7547

DSCF7551

DSCF7578

DSCF7595

DSCF7678

DSCF7683

Aitäh

facebook-icon-logo-vector

 

 

 1 thought on “7 päeva Eestit ehk Iti Kriti sünnipäeva pidu emadepäeval”

  • Väga ilus päev oli teil! Mul nii kahju et kuidagi välja ei vedanud kohale jõuda 😒

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga