Mina, meie ja fotograafia

7 päeva Eestit – viimane postitus

Viimane postitus Eesti kohta. Ja jätkame taas eluga Saksamaal:)

Kuna terve nädal läks sünnipäevade tähe all, siis ega me suurt midagi muud teha ei jõudnudki. Tegelikult esialgne plaan oli Eestis veeta ainult nädalavahetus.Pidada Iti sünnipäev ära ja kohe tagasi tulla aga Karli avastas, et tal saavad läbi nii ID kaart kui pass 5.mai ning olime sunnitud oma plaane muutma.

See oli teine kord peale kolimist kui käisime tagasi. Esimene kord oli meil rida sööke, mida tahtsime saada, suur hulk kohti, mida soovisime külastada ning pikk nimekiri kõiksugu asjadest, mida kaasa vaja osta. Seekord ei olnud sööke, kohti ega nimekirja. Midagi polnud. Muidugi poes käies avastasime üht-teist uut, mis on välja tulnud ja olime täiesti vaimustuses mõnest tootest.
See oli kummaline tunne. Justkui ei kuulu enam sinna keskkonda ega inimeste keskele. Sõbrannade või pere keskel pole mul kohati õrna aimugi, millest nad räägivad või kui arutatakse järgmisi koos tegemisi, siis need samuti ei puuduta mind. Kui üldiselt oli tore kõiki näha, siis tekkis ka olukordi, kus tundsin ennast veidi ülearusena või välja jäetuna. Eks see on loomulik, et nii läheb. Lihtsalt see oli kummaline tunne.
Samas ei kuulu ma ka siia Saksamaale, see pole minu kodu. Muidugi on siin omad võlud ja positiivsed pooled aga vaatamata neile ei tunne, et tahaksin siia näiteks eluks ajaks jääda.

Uskumatu, et juba saabki varsti aasta täis Saksamaale kolimisest. See aeg siin on olnud teistmoodi kui kunagi ette kujutasin, kuid kindlasti mitte halvem. Aga sellest kirjutan ehk kunagi hiljem:)

Eestis oleme taas juba juuli alguses ja siis ootab mind ees suhteliselt töine “puhkus”.

DSCF7779

Aitäh

facebook-icon-logo-vector1 thought on “7 päeva Eestit – viimane postitus”

  • Inca, te olete siiski ehtsad eesti fännid 😃 ja olenemata riigist on peamine et tunned kõige õigemat kuuluvuse tunnet oma kalli pere juurde. Muidugi ka sõprade kõrval kes toovad alati sisemise heaolu tunde 😀.
    Päikest ja kallid teile!!!
    Ps.niii-nii loodan, et juulis õnnestub meil kohtuda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga