Mina, meie ja fotograafia

Anni

Pole vist väga palju külalisi praegu, kes lahkuks meilt ilma piltideta.

Käisime Karli ja Itiga vanalinnas jalutamas ning avastasime, et autodele parkimiseks on avatud üks hoov, mis varasemalt on kinni olnud. Sealne ümbruskond on üsna räämas aga see koht ise on minu meelest ideaalne pildistamiseks.
Kohe tekkis plaan, et kui tulevad külalised, siis ehk Anni tuleb minuga sinna pildistama. Tiheda graafiku vahele saimegi õnneks sokutada pooletunnise minisessiooni.

Päris põnev oli sellises stiilis pilte teha ja töödelda. Esiteks olen juba ammu ammu igatsenud pildistada punaseid juukseid. Nende töötlemine oli minu jaoks ootamatult keeruline, ma isegi ei saa aru miks. Kui aga liiga pikalt tegeleda samade piltidega, siis lõpuks tundub, et peaks uuele pildistamisele vist minema ning need hoopis kuskile arvuti sügavustesse ära peitma.
Pigem on alati mulle rohkem meelt mööda olnud õhulised, helged, valged, kerged pildid. Nii, et on päris huvitav avastada enda jaoks midagi uut.

Peale igat pildistamist tahaks kohe minna uuele sessioonile. Kahjuks aga viimasel ajal jõuavad nii pikad pausid sisse jääda, et kõik tehtud vead jõuavad ununeda veidi ning uued ideed, mis tekkisid on samuti juba meelest läinud.

Alustangi vaikselt oma foto pakettide koostamist ning kohe kui järgmisel korral oleme Eestisse tulemas, siis saan neid juba jagada, et mõned pildistamised broneerida.

blogi-pildid-1

blogi-pildid-2

 

Aitäh Annile!:)1 thought on “Anni”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga