Mina, meie ja fotograafia

Autondus

Kunagi nooremana, kui oma esimese auto ostsin, siis teadsin täpselt, millise murega kuhu pöörduda ja üldiselt olin päris teadlik oma auto teemadel.
Kui Karliga kohtusime, siis ühel hetkel otsustasin, et mina enam ei süvene meie pere auto teemadesse. Las see jääda temale. Kohati oli lausa tobe, et vaidlesime kust autole rehvid osta või miks just üks eelistas ühe firma asju ja teine teisi. Niisiis peale mu pisikese Yarise müüki, ei tea mina enam midagi autondusest ning ei tahagi teada. Pean tõdema, et praeguseks hetkeks on see üsna igav teema mu jaoks.
Ilmselt sellest ka minu dramaatilisus kui meie praegune auto otsustas just nüüd oma akuga hüvasti jätma hakata. Kapoti alla vaadates ei saanud ma aru, kus see aku üldse on. Seal kus see peaks olema, seal seda igatahes pole. Selgus, et asub juhi istme all.
Kaalusin juba ise aku vahetust. Vaatasin youtobest abikaasa antud videod ära, kuidas see käib. Ja otsustasin, et EI! Ma ei taha seda teha ega julge ka.

Ja siis avastasin enda jaoks jälle ühe plussi Saksamaa juures. Meist vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusel asub Bocshi auto teenindus, kust sai leppida kokku aja, millal viiakse auto parandusse. Täna tuldi parandusest autole koju järgi. Kusjuures tuli kaks meesterahvast, kellest üks rääkis väga hästi inglise keelt. Seletas mulle ilusti kõik ära. Auto viidi minema ning mõne tunni möödudes toodi terve auto tagasi. KÕIK! Probleem lahendatud. Ideaalne lahendus minusuguste jaoks:)

Äkki osutab Eestis ka sellist teenust aga ma pole lihtsalt avastanud seda veel.

Igal juhul on meeleolud meie majas taas positiivsed ning elu on tagasi rõõmsamad toonid võtnud:)

DSCF1657-2

Head aega

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga