Mina, meie ja fotograafia

Beriti beebiootus

Otsisin oma Facebooki lehel beebiootel modelle ja nendest teine, kellega pildistamas käisime oli Berit. Lisaks pildistamisele said kõik modellid tasuta meigi Margotilt. Minu jaoks oleks nagu loterii võit saada tasuta pildistamine koos meigiga:)

Kui enne esimest sessiooni pabistasin hirmsasti ja olin jube ärevil, siis teiseks sessiooniks olin veidi juba enesekindlust saanud. Läksin jällegi juba meiki kohale aga seekord juba rahulikumalt. Margot on lisaks koostööle ennekõike ikkagi sõbranna, keda ma polnud pikka aega näinud.

Meik valmis, suundusime pildistama. Koha suhtes olid mul ootused suuremad aga kehva koht sunnib suuremalt mõtlema. Mis iseenesest on arengule ainult hea.

Beritiga sujus kõik suurepäraselt. Selline tunne nagu oleksin vana sõbrannaga kokku saanud, kellega on nii mugav koos olla ja kõiksugu jutud vaja rääkida. Aeg lendas lausa. Kogu sessioonist jäi mulle sisse nii positiivne tunne, et tagasi mõeldes on kahju, et seda postitust kohe valmis ei kirjutanud ja neid värskeid emotsioone siia ei saa.

Muide ja Berit peab ise ka blogi, kellel huvi siis leiate selle SIIT.

Modell Berit
Fotograaf Inca Ojamäe
MUA Margot M.U.A Studio

DSCF9175-2

DSCF9295

Aitäh

facebook-icon-logo-vector

 1 thought on “Beriti beebiootus”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga