Mina, meie ja fotograafia

Bocholter Kirmes

Vahepeal tähistas terve meie linn sügisest püha Bocholter Kirmes , mille puhul korraldatakse suur festival oktoobrikuu kolmandal nädalavahetusel. Keila inimestele ehk meenub vanasti kuidas peeti Keila päevi. See siin oli midagi sarnast, ainult väga väga palju suurem. Aga terve linn oli kokku kogunenud ning pidutses. Esialgu arvasin, et lihtsalt on lõbustuspark linnas. Veidi lugedes ja süvenedes, selgus et lausa suur püha on.

Sel ajal sattusid siin olema mu õde oma pojaga ning külastasime meiegi seda suurt festivali. Pean tunnistama, et ma ei naudi selliseid suure rahva üritusi, kus peab oma koha pärast trügima või võitlust pidama, et keegi sind maha ei jookseks. Kuna olime lastega, siis läksime sinna enne lõunasel ajal, täpsemalt enne Iti Kriti lõunaund.
Põnev oli ning omamoodi huvitava kogemuse saime kõik. Kahjuks polnud Iti vanustele lastele mitte ühtegi atraktsiooni ja nii pidi tema vankrist suuri karusselle jälgima. Minusugune argpüks ka ei tahtnud kuhugi minna muidugi. Nii jalutasime heameelega ja vaatasime lihtsalt ümbritsevat.

Kui üldiselt oli kõik väga lastepärane ja pere keskne, siis ei puudunud muidugi ka ürituselt pubi, kus saaks õlut juua. Neid natuke liiga lõbusaid inimesi liikus ringi ka sel hommikupoolikul kui meie käisime.

Kõige suuremat vaimustust pakkusid mulle maiustused, mida müüdi. Need nägid lihtsalt nii ilusad välja, et oleks tahtnud klaasi taha seisma nii mõndagi osta:)

DSCF1120  DSCF1140 DSCF1143 DSCF1154  DSCF1178 DSCF1180 DSCF1191 DSCF1213 DSCF1165DSCF1204 DSCF1197 DSCF1130Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga