Mina, meie ja fotograafia

Eesti Vabariigi Aastapäev

Nii on see elu meil läinud, et Karliga eriti ei õnnestu seda päeva koos tähistada. Küll on ta kuskil õppusel, siis paraadil või nagu see aasta, läks hoopiski lumelauaga Slovakkiasse sõitma. Ega midagi, meil on Itiga ka tore olla. Lihtsalt Karliga on tunduvalt huvitavam paraadi vaadata, sest ta alati räägib palju juurde kõige kohta.

Mõtlesin, et kuidagi ju oleks kena siiski sellel tähtsal päeval midagi teistsugust teha, et ikka pidulikum tunne oleks hinges. Eelmine nädal nägin Türgi poes müügil kilusid. Hüppasin kohe rõõmust ja teatasin Karlile, et neid on meil VAJA! Karli vaatas mind natukene kummalise näoga ja teatas, et meil pole neid vaja. Ilmselgelt ei maitse Türgi poe kilud päris nii nagu meie seda ette kujutame omale. Karp oli päris suur ning tekkis tunne, et minema viskamiseks pole ka mõtet neid osta. Nii vaibus mu vaimustus ning sinna need meist jäid. Õnneks leidsin kõrvalt riiulikult tatra kohe ja olin sama rõõmus. Eks siis teen omale kama täna:) Iti kama ei söö, vaid hakkab hoopis öökima. Vot sulle eestlane siis 🙂

Eile tahtsin teha sini-must- valge teemalisi pilte Itist. Jälle jama, Karli oli meie ainukese lipu kaasa võtnud. Püüdsin ilma hakkama saada. Itist on saanud äkki väga tubli modell. Ta oli nõus ilusti poseerima, kui palusin talt seda ja lubas pähe panna peavõrusid/paelu, muidugi tingimusel, et need pidid talle ka meeldima. Peale valgete vuntside avastamist, arvas ta et need võiks igal pildil olla.

Ilm on meil super ilus! Eks me paneme kleidid selga, käime väiksel jalutuskäigul, vaatame paraadi ning õhtul presidendi vastuvõttu!

Ilusat päeva kõigile, kallid sõbrad!

vabariigi_aastapäev

Blogi postituse lõpp_3

facebook-icon-logo-vector

 1 thought on “Eesti Vabariigi Aastapäev”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga