Mina, meie ja fotograafia

Elu keerleb spiraalis

Praegu on selline tunne nagu me käiks ratast mingis spiraalis. Kogu elu keerleb ainult ühtede samade rõõmude ja probleemide ümber. Probleemid, mis pole just suured aga kui uuesti ja uuesti ja uuesti samu probleeme lahendada, siis tahaks peast kinni võtta ja joosta kuskile, kus neid pole.

Nagu kirjutasin oleme sipelgatega hädas. Kui saame köögist lahti ja juba jõuan rõõmustada ning tundub, et nad on lõpuks meid hüljanud. Siis üllatus-üllatus on nad hoopis kolinud söögituppa. Kui söögitoast lahkuvad, on tagasi köögis. Ja neid pole 1-2-3 vaid ikka 30 ja rohkem. No mida nende väikeste tüütutega peale hakata? Mul hakkab mõistus otsa saama ja kannatus ka. Ainukesena töötab kui absoluutselt iga õhtu kõik tasapinnas äädikaveega üle tõmmata.

Teiseks jõudis Iti vist ainult nädala terve olla ja nüüd on taas nohus. Jehuu kevad! Parem oleks, et mai alguses meil selliseid teemasid poleks. Omal meil on üks päev kurgud haiged ja teine päev köhime kergelt. Lõputu jama.

Praegu on käinud iga nädalavahetus külalised. Kõik on olnud lastega, nii et Itil on rõõmu palju. Veidi halvem pool asjast on, et kui keegi lahkub on ta veidi õnnetu ning nõuab seitse korda rohkem tähelepanu. Ei taha üksi mängida enam ega viitsi ise mõelda omale tegevusi. Muidu toimetas juba päris palju ise ringi, küll õues ja küll toas. Nüüd aga on vaja kogu aeg emmet või issit, ikka tuleb jälle:”Käest kinni!” Ja tassib meid nagu paela otsas koerapoegi kaasas. Ma usun, et see möödub, kuna me kumbki pole ikkagi nii põnevad kui teised lapsed:)

Ilmad võiksid soojemaks minna ja stabiilsemaks jääda. Praegu on mõni päev 20 kraadi sooja ja päike, tundub juba päris mõnus, kuid järgmine päev on taas temperatuur langenud kõigest 7-8 kraadini, puhub külm tuul ning vahele sajab tugevalt hoovihma.

Nii ei toimugi meil siin suurt midagi, elame oma nende korduvate rõõmude ja muredega.

 

Aitäh

 2 thoughts on “Elu keerleb spiraalis”

  • meil sadas täna rahet ja lund:) Maa sai päris valgeks ja kuskil sõitis libedaga üks auto kraavi.
    Tahaks ka vähemalt ühe päevagi 20 kraadi sooja 🙂
    Sipelgatõrjeks sa ilmselt pead eestist ostma spets pulbrit. Kui nad selle jalgadega oma pesasse viivad siis ehk saad neist lahti.

    • Ei pääsenud meiegi eile rahest ja lörtsist. Olime just jalutama minemas, saime jooksuga kohe tagasi tulla:)
      Seda pulbrit oleme me pannud õue juba kaks topsi kokku aga kasu ei miskit. Siiani pole tuppa tahtnud panna, kööki ei taha kuidagi seda mürki. Lisaks Iti ka käib kogu aeg kõike katsumas. Praegu oleme ühed topsid pannud, millest sipelgas peaks läbi käies jalgadele mürgi saama ja viima pessa. Süsteem sama AGA sipelgad ei käi nendes, ega nad rumalad pole:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga