Mina, meie ja fotograafia

Erilised tähtpäevad

Kunagi olin üks neist, kes ironiseeris igasugu tähtpäevi. Sõbrapäev oli imal, naistepäev oli lihtsalt kummaline naiste ümmardamise päev, sünnipäevad ei meeldinud lihtsalt niisama jne jne. Ilmselt on mind muutnud vähem irooniliseks, vähem sarkastiliseks ning tunduvalt pehmemaks meie pere. Ja just Iti on muutnud mu vaatenurki elule.

Tänaseks arvan, et on tore, et on olemas kõik need erilised päevad. Meie peres öeldakse IGA PÄEV üksteisele ilusaid sõnu, kallistatakse ning avaldatakse armastust. Seda ei teha ainult nendel erilistel päevadel. Samuti saan lilli tihemini ning kindlasti tunneb Karli ennast eriliselt ka muudel päevadel kui ainult isadepäeval.
Aga vaatamata kõigele on naistepäev tore. Saame ootusärevalt oodata, mida huvitavat tehakse. Infoks siis nii palju, et meie peres on ainult üks meesterahvas. Isegi koer on emane:)

Minu jaoks ei ole asja mõte, et ainult just sel ühel päeval väärtustame naisi, mehi vms, vaid see lisab lihtsalt ellu mängulisust, võib-olla kohati ka veidi lapsemeelsust aga kindlasti kohe teevad need päevad meie elu tunduvalt rõõmsamaks. Olgu selleks naistepäev, munadepühad, isadepäev, jõulud või hoopiski kellegi sünnipäev.

Otseselt lemmik lilli mul ei olegi. Küll aga on mu lemmik värv valge, nii saingi see aasta valged roosid naistepäevaks. Kuna roosid olid kõigile tüdrukutele, siis andsin muidugi ka Itile neid hoida, nuusutada ja imetleda. Iti nuusutas ning kinnitas, et on ilus. Edasi arvas, et võiks roosipundiga vehkida nagu saunavihaga natukene:) Vaatamata kõigele, jõudsid lilled lõpuks siiski ilusti vaasi.

Nagu ikka ei lähe meie head plaanid päris nii nagu algselt mõeldud. Meist väikse jalutuskäigu kaugusel on üks Hiina söögikoht, kust suvel ostsime kaasa sööki. Süüa teeb ja müüb üks Hiina papi. Minu meelest oli sealne söök imemaitsev. Olen Karlile juba tükkaega rääkinud, et võiksime taaskord sealt minna tooma midagi head. Eile siis pakkuski Karli välja, et naistepäeva puhul saagu minu tahtmine:) Läksime kohale, valisime tükk aega ukse tagant menüüst sööke. Lõpuks kui sisse tahtsime minna, selgus et koht on kinni. Tulime sama targalt koju tagasi ning tellisime pitsat:)

 

DSCF6627_2

 

Aitäh

facebook-icon-logo-vector1 thought on “Erilised tähtpäevad”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga