Mina, meie ja fotograafia

Esimene päev üksi kodus

Juba Keilas hakkas igasugu kummalisi asju juhtuma kui Karli kuhugi ära läks pikemalt. Enamjaolt olin 100% kindel, et just siis saabusid vaimud meile. Koer nägi imelikke asju, haukus suvalistel aegadel ja muidugi mõtlesin kõike veel tunduvalt hirmsamaks kui asi väärt oli.
Siin tundub uskumatu, et ma ei karda. Maja on tunduvalt suurem aga mul pole hirmu üksi kodus olemise ees. Eestis  ei tahtnud ma isegi aknaga välisust, kuna kartsin paranoiliselt et keegi ehk vaatab sealt sisse. Siin on meie välisuks üleni klaasist ja lisaks veel kõrval suur maast laeni aken. Ja see tundub millegi pärast okei.

Aga siiski niikui jäime kahekesi hakkas pihta. Itil tõusis ootamatult väike palavik. Istusime koos elutoas ja vaatasime telekat, kui äkki kuulsin köögist imelikku kohinat. Läksin vaatama ja kohvimasin oli ise tööle läinud. Kaalusin korra, kas ma ehk ise mingis meeltesegaduses lülitasin sisse aga ei, kann polnud isegi kuum. See kohvimasin on meil juba paar aastat olnud aga pole enne sellist trikki teinud.

Järgmiseks oli koeraga jama, millel ma peatuda ei taha kuna see pole viisakas jutt. Ütleme nii, et pidin temaga ka veel lisaks tegelema ja mõtlema, kuidas toas käimise ala piirata väiksemaks.

Iti jäi magama alles 23 paiku ja muidugi oli mul vaja veel “nautida” seda oma aega. Ise olin nii nii väsinud aga ikka istusin üleval. Äratus oli kell 5 hommikul kui selgus, et meie preilil on tõusnud palavik 39,3 peale. Andsin rohtu, võtsin paljaks ja tegin veel sada imet. Lõpuks kell 8 läks palavik alla ning magasime mõlemad kella 11ni. Selleks ajaks oli palavik tagasi. Edasi kujuneski päev palavikuga võtlemiseks. Lõunaund jätkus Itil vaid pooleks tunniks ning õhtuks tundsin, et kui meie päevad veel pikalt sellised saavad olema, siis ma rooman kuskile vaiba alla peitu ja nutan natukene. Õnneks siiski saabus ööuni varakult, nii et saan seda oma aega veidi varem nautida ning normaalsel ajal magama minna.

Sellised päevad panevad mind igatsema oma perekonda ja sõpru. Õnneks muidugi on nad mul olemas kogu aeg läbi interneti. Kindlasti kohe on tekkinud sõpradele ning perele täiesti teine väärtus.

2015-10-09 15.44.34-2

Head aega

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga