Mina, meie ja fotograafia

Fotoväljakutse – päev 15

Teema oli must&valge.

Võiks ju arvata, et paremat teemat olla ei saa minu jaoks kui on seda must ja valge. Aga ometi võttis mul mitu päeva enne kui jõudsin pildini, mis lõpuks tuli. Teema oli liiga lai ja ma ei osanud kuhugi poole oma mõtteid suunata – kas teha toas või õues, päeval või öösel, loodusest või asjadest.
Avastasin mõni päev tagasi, et ämblik on suure võrgu pununud õues terrassiposti ja katuse vahele. Esialgu plaanisingi minna ja seda pildistada. Väga vaimustust see minus ei tekitanud aga pildi oleks tehtud saanud. Usun et isegi päris hea kusjuures.
Jõudsin oma mõtete mõlgutamisega taas selleni, kuidas ma tahaks pildistada tantsimist. Üks unistus on pildistada baleriini. Ballett on maailma kõige ilusam tants ja baleriinid suudavad võtta kõige graatsilisemaid ja kaunemaid poose. Oeh kuidas ma vahel igatsen oma belleti trenne. Tagasi tänase foto juurde. Pildistada võiksin vist ükskõik, millist tantsimist, igast stiilist saaks niii nii ilusaid ja lahedaid pilte. See teema tundus juba palju põnevam. Hoidsin pöidlaid pihus, et Karli oleks nõus mu modell olema ja läheb teemaga kaasa.

Esialgu tahtsin pildid õues teha hoopis teise taustaga aga Karli jõudis alles pimedas töölt koju ning pidin leppima toas pildistamisega.

DSCF2726

DSCF2746

DSCF2751

DSCF2757

 

Head aegaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga