Mina, meie ja fotograafia

Hollandist

Hollandi piirini on meilt sõita autoga umbes 15 minutit. Olen vist ennegi maininud, et kui Saksamaal on pühapäeviti poed kinni, kuid oleme unustanud midagi vajalikku osta, siis pole mingi probleem sõita Hollandisse toidupoodi, mis võtab vähem kui 20minutit aega.

Nagu öeldakse – muru on rohelisem, ilm on ilusam ja kõik on parem, ikka mujal. Üks nädalavahetus käisime Hollandis natukene oma paberiasju ajamas ja ka Roermondi outletis.

Kui olime paberi asjad korda saanud, sõime lõunat ühes pisikeses kohvikus. Teenindus oli ülisõbralik, kõik rääkisid vabalt inglise keelt, lausa vabandati, et menüüd pole inglise keelset pakkuda. Linn oli väga ilus ja armas. Kuigi me ei jäänud sinna jalutama, et oleksin saanud pildistada. Siis auto aknast vaadatuna tundus iga tänav kui potensiaaline fotosessiooni koht.

Nii palju kui Hollandis käinud oleme on mulle seal meeldinud. Kogu õhkkond on sõbralik ja positiivne. Võiks öelda, et tunnen ennast seal tunduvalt paremini kui siin Saksamaal. Minu jaoks muidugi mängib väga suurt rolli keele keskkond ning eks see tekitabki hea sooja tunde. Ei pea igat sõna kõrv kikkis kuulama, et siis kuidagi jutu mõttest aru saada.

Teel koju läksime läbi juba mainitud outletist, ootused olid suured. Kui on juttu outletidest, siis tulevad ju esimeseks silme ette USA outletid, kust saad osta omale Hilfigeri teksasid 10dollariga, Guessi t-särke 5 dollariga jne. Pean tunnistama, et pettusin täielikult! Outleti hindadest on asi kaugel. Minu meelest võiks samade hindade eest minna mõnda tavalisse poodi ja osta samu asju. Rahvast oli meeletult palju ja pigem tegi kogu käimine närviliseks. Ostsin küll sealt paar asja aga vaatasin hiljem, et tellides oleksin saanud isegi soodsama hinnaga. Koht ise oli ilus aga shoppama sinna pole minu meelest mõtet minna.

2016-03-05 17.26.35

Aitäh

facebook-icon-logo-vector

 1 thought on “Hollandist”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga