Mina, meie ja fotograafia

Ikea vol2

Vaatamata, et lubasime endale et järgneva aasta jooksul me oma jalga IKEAsse sisse ei tõsta, sõitsime siiski eile taas sinna poole rõõmsalt. Valisime online poest enne kogu kauba välja, mida soovime ja olime enesekindlad teadmisega, et üle 2h me seal kulutada ei kavatse. Panin seekordki huvi pärast omal sportstrackeri käima kui auto juurest liikuma hakkasime. Võin juba ette rutates öelda, et meie enesekindel plaan kukkus täielikult läbi. Sprortstracker ei saanud vist midagi aru ning näitas, et käisin läbi 8,9km, mis pole isegi mitte mingit moodi võimalik.

Muidugi jäime ikka vaatama kõike muud ka, mida nimekirjas polnud. Käru oli juba enne täis kui üldse oma nimekirjas olevate asjadeni jõudsime. Vahepeal otsustasime söömas käia ja nagu ikka juhtuvad minul igasugu imelikud asjad või mu mõistus nagu mingitel hetkedel korraks lõpetaks töö. Igatahes pidi ise oma nõud ära viima. Prügikast oli kõrval ja nii otsustasin prügi enne ära visata, unustades et kandikul on ka taldrik. Sujuvalt viskasingi kogu kupatuse prügikasti. Karli pidi muidugi mulle appi tulema, et see sealt välja õngitseda:)

Olgugi, et IKEAs käimine oli veel tüütum kui eelmine kord ja mul on tõesti veel rohkem tüdimus sellest poest kui enne, siis ostsime seekord palju vajalikku ära, mille üle mul jällegi on väga heameel. Meie maja hakkab vaikselt kujunema koduks. Iti Krit oli nii väsinud, et läks kohe peale poest saabumist ööunne. Täna ärgates oli avastusrõõm suur kui nägi oma uusi asju ning elutoas maas vaipa. Vaiba alla peitis oma pisikesed mänguasjad ning ise hüüdis neile KUKU:)

DSCF0593 DSCF0608 DSCF0612 DSCF0615 DSCF0622 DSCF0626 DSCF0632 DSCF0643

 

Head aega

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga