Mina, meie ja fotograafia

Iti Krit tegi kunsti

Itile hirmsasti meeldib joonistamine. Siiani on joonistanud ainult pliiatsitega. Pooled korrad paberile, pooltel kordadel tundub põnevam oma lauale maalinguid teha. Ega ma pole eriti keelanud ka, tema oma laud. Seintele või kuhugi mujale joonistamisega pole meil probleeme olnud. Veel.

Kuna Iti juba nii suur joonistamise huviline on, siis mõtlesin proovida näpuvärve. Esimese hooga võtsin kohalikust poest topsid, milles hiljem selgus, et on mingi play doh laadne asi sees. Proovisin siis sellega meelitada teda mängima aga kogu huvi piirdus imetillukeste tükikeste tegemisega ning nende mööda põrandat laiali loopimisega.

Kiire googeldamise tulemusena leidsin ühed näpuvärvid, mis on ohutud ka sel juhul kui laps pistab suure maalimise käigus näpu suhu värvisena. Tellisin ära ja jäime pakki ootama.

Kui lõpuks maalimise juurde jõudsime, selgus et Itile ei meeldi üldse see kätega joonistamise asi. Teatas iga minuti tagant, et käed on mustad ning neid on vaja pesta. Kui olime seda kolm korda teinud, tõin pintsli. Sellega maaliti samuti veidi aga üsna pea muutus ka see igavaks. Pakun, et kogu see trall kestis umbes 15minutit, peale mida preili jalutas lihtsalt minema.

Ilmselt piirdume veel mõnda aega pliiatsitega nüüd ja järgmiseks otsime mõne muu huvitava ettevõtmise.

 

Iti

 

Aitäh

facebook-icon-logo-vector

 

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga