Mina, meie ja fotograafia

Iti viis meid naabritele külla

Eile käisime õhtul jalutamas ja tagasi tulles keeldus Iti tuppa tulemast, arvas et võiks parem maja ees põõsaid tuuseldada ja niisama ringi vaadata. Istusime Karliga trepi peal ja ootasime kuni preili oma tähtsad toimingud lõpetab ning on nõus tuppa tulema. Samal ajal tuli aga koju naabrinaine oma kahe lapsega. Iti muidugi rõõmsalt lehvitas ja teretas neid. Naabrinaine küsis, kas meil on lennanud nende hoovi 2 väikest palli. Ühe tunnistasime omaks. Nimelt oli see pea kuu aega tagasi kui Karli läks koeraga mängides liiga hoogu ja pall vihises hooga üle aia minema.
Paluti oodata, et kohe saame oma palli tagasi. Naabrinaine jalutas lastega hoovi sellele järgi. Iti vaatas korra seda kõike pealt aga siis teatas, et Iti kaa tahab sinna minna ning marssis rõõmsalt järgi. Algul naersime selle üle aga kuna ta tagasi ei tulnud, siis pidime minema vaatama asja.
Selgus, et Iti oli juba uhkelt roninud nende liumäele ja mängis seal. Naabrimees istus samuti õues sõbraga. Lastel oli muidugi lõbus, Iti muudkui mängis ja keeldus lahkumast. Samal ajal tundsime meie ennast veidi nagu sissetungijatena.
Kokku veetsime seal teiste hoovis umbes pooltundi jutustades. Üks hetk hakkas vihma sadama ning saime tulema.
Enne tulekut leppisime kokku, et niikui parem ilm tuleb siis teeme ühise grillimise.

Oleme ennegi nende naabritega suhelnud, nii et päris võõrad nad meile pole aga külas pole siiani käinud. Iti lahendas probleemi ära:)

DSCF7745

 

Aitäh

facebook-icon-logo-vector

 

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga