Mina, meie ja fotograafia

Ja nii see uus tuligi

Me ei suutnud päris pikalt otsustada, kas aastavahetusel minna ise külla, kutsuda kedagi omale külla või jääda oma perega koju. Aeg läks ja kuna me ühtegi otsust vastu ei võtnud, siis jäime koju oma perega. Mõtlesime osta lauale midagi kergemat süüa, kuna alates jõuludest on väga palju nö raskeid toite söödud.
Kuigi Karli on kodus ja oleksime saanud seda ükskõik millisel päeval teha, siis ikkagi jäi poodi minek muidugi 31.detsembri peale. Ja otseloomulikult ei suutnud me seda ära teha enne Iti lõunaund. Iti Krit läks lõunaunne ja meie asusime alles nimekirja tegema, mida poest tooma peaks. Ise itsitasime, et raudselt laps magab nii kaua, et poed pannakse kinni. Kui tavapäraselt magab Iti Krit umbes tunni, siis seekord tegi seda kaks tundi. Ja kui me ükskord poodi jõudsime olidki kõik poed kinni:)
Õnneks oli meil kodus tegelikult piisavalt kõike, nii et ega meie söögivalik väga väike ei tulnud kokkuvõtteks.

Otsustasime teha väikse pildistamise. Aasta viimane päev vajas ju jäädvustamist. Lisaks avastasime minu telefonile rakenduse, millega saab kasutada telefoni puldina ning ka see vajas ju katsetamist. Ja muidugi kõige tähtsam – jõulukingiks saadud statiiv vajas ka järgi proovimist.

Pere pildistamine on muidugi omaette naljakas ettevõtmine. Iti leiab pidevalt midagi tunduvalt huvitavamat tegemist, kui poseerimine nii nagu mina tahaksin. Seekord arvas, et läheb poseerib meie selja taga seina ääres. Või paneb pea mulle kleidi saba alla ja hüüab KUKU! Või kiskus mu kingi jalast ära, sest ilmselgelt oli temal neid rohkem vaja kui minul.
Kogu selle tralli jooksul jäime ise ka vähe kummaliselt peale ja enam ei jälginud, kuidas on käed, jalad või ega midagi muud imelikult pole.
Pildid tulid päris toredad ja pildistamine ise oli veel toredam:)

Mõtlesime, et ei hakka Iti Kriti magama otseselt panema. Kui jaksab, siis on üleval ning näeb ka ilutulestikku aknast. Kahjuks aga väsis pisike preili ära siiski ja Eesti aastavahetuse ajal panime teda magama. Saksa aastavahetuse olime Karliga kahekesi teise korruse akna peal, nautisime vaadet ja jõime šampust. Oli tore!:)

 

Soovin kõigile oma lugejatele head uut aastat! Unistage suurelt ja ärge kartke üle astuda oma hirmudest, et unistusi täide viia. Nautige elu ja püüdke igas asjas näha positiivset poolt. See 2016 aasta tuleb super aasta!
Tänan teid kõiki, et loete mu blogi!

 

DSCF4044

DSCF4046_1

DSCF4053

DSCF4060

DSCF4079

DSCF4077

DSCF4074

DSCF4069

DSCF4065

 

Head aega

facebook-icon-logo-vector2 thoughts on “Ja nii see uus tuligi”

 • Tere Inca!
  Nii meeldiv üllatus oli avastada/leida Sinu blogi.
  Me küll tutvusime vaid põgusalt Randy ja Pille juures jaanidel, kuid see oli meeldiv ja ma ka edaspidi loen huviga Sinu blogi edasi 😊
  Kõike head teile uuel aastal!
  Angeli

  • Tere Angeli:) Jaanidel oli vaatamata vihmale meil siiski väga tore:) Aitäh heade soovide eest Sulle!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga