Mina, meie ja fotograafia

Kaks printsessi ja rüütel

Juba enne kui Saksamaale kolisime kuulsin jutte Maarjast, kes on eestlane ning abielus briti mehega, nendel on pisike tütar Cathrine Saskia ehk Saasu. Kõigi juttude järgi pidi Maarja olema väga sõbralik ja tore. Teadsin, et keegi on Saksamaal kindlasti, kellega saan suhelda ja vahel naiste jutte rääkida. Tänaseks võin kinnitada, et need jutud ei olnud valed. Nii tõesti on, Maarja ongi väga tore, abivalmis ja sõbralik ning oleme temaga juba üsna pikad naiste jutud maha pidanud:)

Kuna Maarjaga oli kunagi juttu olnud pildistamisest ning ta oli vihjanud, et nemad perega meeleldi tuleks mulle modellideks, siis haarasin võimalusest.

Maarja rääkis loo kuidas enne kodust lahkumist oli Saskia öelnud, et tema on printsess, emme on printsess ja issi on rüütel. Nii saabusid minu juurde kaks printsessi ja rüütel.

Pildistamine ise võttis umbes pooltundi ja perele andsin üle kokku 175 pildi faili. Ise jäin tulemusega päris rahule. Samas muidugi mitte täielikult. Nii mõnegi pildi peal vaatasin, et oleksin võinud natukene poose sättida ümber või valgustuse veidi teisiti tõsta. Samas eks selleks harjutangi, et õppida. Sellest korrast õppisin juba üht-teist, mida järgmisel korral silmas pidada.

Tagasiside piltite kohta tõstis muidugi motivatsiooni taas üles. Minu jaoks on suurim kompliment, kui inimesed keda pildistatud on, vaatavad pilte ja näevad ennast kenana nendel. Ja just selliseid sõnu sain kuulda:)

Nende pere saab ilmselt veel nii mõnigi kord minu kaamera ees näha.

 

DSCF3020-2 DSCF3199

DSCF3116 DSCF3082-2

DSCF3104-2 DSCF3067

DSCF3148-2 DSCF3153

DSCF3242-2 DSCF3249-2

DSCF3014-2 DSCF3056

DSCF3109-2

DSCF3046-2

Head aega4 thoughts on “Kaks printsessi ja rüütel”

 • Okei, nii juhtub kui hakata postitusi tagantpoolt ettepoole lugema 😀 Ühesõnaga nagu näha, siis pildistamine läkski hästi 🙂

  Tubli töö!

 • See, mis Sa meist välja võlusid- see väärib juba omaette auhinda! Me tundsime ennast Sinu eestõesti nagu kuninglik perekond. Kaunis õhtupoolik, imelise tulemusega! Me armastame Sulle poseerida ja ootame huviga uut võimalust!
  Hirmud, ärevus ja ebakindlus- millest Sa rääkisid- need ei paistnud üldse välja!
  SA OLED VÄGA ÕIGE ASJA/TEGEVUSE KASUKS OTSUSTANUD ARMAS INCA!
  PS! Ma tõesti meeldin endale neil fotodel 🙂

  • Kaua ma sul oodata ei lase. Mul juba on tekkinud sinuga mõned mõtted, mida üsna pea hakkame teostema 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga