Mina, meie ja fotograafia

Karen, Ergo ja Emeli

Kareniga oleme sõbrannad alates keskkoolist. Tänaseks teeb see juba üle 10 aasta sõprust. Temaga on mul tõesti tunne, et mõistame üksteist poolelt sõnalt. Karen on see inimene, kelle õlal saan iga kell nutta kui on kurb ja esimeseks joosta rõõmusõnumeid teatama. Tean, et ta rõõmustab koos minuga ja lohutab kui olen kurb. Sama on muidugi ka vastupidi.
Veidi teebki õnnetuks, et jään ilma tema tütrekese esimesest kolmest aastast. Mitte muidugi täielikult aga igapäevaselt ei näe ma seda. Kuigi kui oleksin Eestis, siis peaks ilmselt tööl käima kasvõi osaliselt ja ega ka siis ei saaks igapäevaselt koos olla.

Kareni beebi ootuse pildid olid ühed esimesed, mis tegin. Nendega piltidega õppisin tundma photoshoppi ja lightroomi. Kahjuks ei saanud pildistada newborni pilte aga olen õnnelik ka seekord tehtud pere fotosessiooni üle.

Kuna nende pere on mulle nii oma, siis mingit pinget või pabistamist seekord polnud. Läksin sinna, jõime koos kohvi, sõime nende pulma aastapäeva torti, tegime kahepeale Karenile meigi ning algustasime pildistamisega. Hetkel tundub, et olen üks nendest fotograafidest, kes ei suuda mingit aega jälgida vaid pildistan kuni tunnen, et olen üht-teist saanud ning võib otsad kokku tõmmata. Äkki see aja jälgimine tuleb kogemusega või kui kliente on rohkem ning kokkulepitud kella ajad ise sunnivad muutuma.

DSCF4388

DSCF4390

DSCF4415

DSCF4545

DSCF4453

DSCF4477

DSCF4486

DSCF4484

DSCF4508

DSCF4630

DSCF4598

DSCF4677

DSCF4649

 

Head aega

facebook-icon-logo-vectorLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga