Mina, meie ja fotograafia

Karoliina beebiootus

Otsisin oma Facebooki lehel beebiootel modelle ja nendest neljas, kellega pildistamas käisime oli Karoliina. Lisaks pildistamisele said kõik modellid tasuta meigi Margotilt. Minu jaoks oleks nagu loterii võit saada tasuta pildistamine koos meigiga:)

Karoliina pildistamine oli imelihtne. Ma vist poleks julgenud eluski pakkuda modellile minna jalgupidi külma oja vette aga tema pakkus selle ise välja. Absoluutselt iga mõtte juures, mille välja käisin oli ta juba poolelt sõnalt seda teostamas. Tänu temale avastasin imelised Harku terviserajad, millest siiani mul polnud aimugi.

Kui üldiselt olen arvamusel, et eestlased on tõsised inimesed, kes on sõbralikud ainult tuttavatega, teretavad neid keda tahavad, mitte kõiki tuttavaid inimesi ning üldiselt vaatavad esimeseks kõiki altkulmu, kui naeratama hakkavad. Siis tänu sellele pildistamise nädalale, sain aru kui valesti olen siiani hinnanud eestlasi. Need beebiootel modellid olid kõik võõrad inimesed mulle aga igaüks oli nii super tore. Olin ülimalt õnnelik, et ei jäänud oma esialgse plaani juurde valida vaid 1-2 modelli. Oleks ääretult kahju, kui ma poleks kõigiga kohtunudki.

Modell Karoliina
Fotograaf Inca Ojamäe
MUA Margot M.U.A Studio

 

DSCF0101

DSCF0112

DSCF0159

Aitäh

facebook-icon-logo-vector1 thought on “Karoliina beebiootus”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga