Mina, meie ja fotograafia

Kas sul igav ei ole?

Seda küsimust olen kuulnud rohkem kui ühe korra:)

Muidugi olid Eestis mul sõbrad-tuttavad, kellel käisin ise külas ja mõned neist meil ka. Aga igapäevaselt oli meie elu ikka kodu keskne ning palju minu suhtlust oli läbi interneti. Ja nii on ka siin. Mul on/ei ole siin täpselt sama igav kui Eestis. Iti Krit nõuab jätkuvalt enamus päevast endale, tema une ajal saan veidi arvuti taga istuda ja oma asju vaadata, uurida, otsida ning muidugi mõningaid arveid maksta. Õhesõnaga ei erine meie igapäeva elu väga palju Eesti omast. Ikka tuleb Karli koju, käime vajadusel poes, teeme õhtusöögi jne. Ei midagi ebatavalist või väga põnevat, samas ka pole eriti aega igavuse tundmiseks.
Nädalavahetustel liigume ringi ja avastame ümbruskonda ehk veedame perega kvaliteetaega:)

Ja muidugi on ju ka siin meil uued sõbrad olemas, kellega suhtleme. Näiteks eile käisid meil külas Maarja ja Cathrine Saskia. Saskia on küll Itist aasta vanem aga said omavahel natukene mängida, vaatamata oma ealistele iseärasustele, mis kummalgi on erineval kaugusel:)
Ja muidugi emmed said kohvitada ning jutustada. Maarja saabus siia suuuuuuuure hulga kõige hea ja paremaga oma kohalikult turult (pildilt on pooled asjad puudu, kuna need said enne otsa kui mina jõudsin pilti teha).

Ja muidugi võib mulle alati kirjutada kuidas teil kõigil läheb, mis uut ja mismoodi kogu elu kulgeb:)

2015-09-08 13.03.48 2015-09-08 14.08.47-1 2015-09-08 17.16.39-1 2015-09-08 19.14.11-1

 

Head aegaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga