Mina, meie ja fotograafia

K&K

Kui nüüd alustada päris algusest, siis üldse see pildistamise jutt algas meil Kaisuga sellest, et nad ostsid pojaga ühesugused tennised. Ma tean küll, et paljude meelest on see liig aga mulle nii meeldib kui emad kannavad lastega samasuguseid riideid-jalanõusid. Igaljuhul ma kirjutasin talle, et seda peaks pildistama ja nii see edasi läks.

Kui ma ise kipun viimasel ajal väga laisk pildistamiste ette planeerija olema, vaid pigem üritan lihtsamat teed minna kõigega, siis nemad olid nii super hästi ette valmistatud. Fotograafina tahaks rõõmust käsi plaksutada ja pilte tehes ei saa kuidagi pidama.

Kes minu blogi pikemalt on jälginud teavad, et ma ei ole otseselt kuskil koolis õppinud pildistamist. Olen läbinud väga väga mitmeid e-kursusi, nii eesti kui inglise keelseid. Ja vaadanud vist sadu tunde youtube õpetusi kõigest. Ja kuigi ma näen alati arengut oma piltides, siis olen alati tundnud, et vajan veel teadmisi, veel oskusi, veel harjutamist, veel….
See sessioon on tõesti üks nendest, mille üle ma olen uhke. Ma ise näen, et see on jällegi suur samm edasi minu töös. Ma hakkan jõudma sinna oma stiiliga, kuhu olen alati püüelnud. Aga muidugi õppimine ei lõppe päriselt kunagi.

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga