Mina, meie ja fotograafia

Kohad, mis jäetakse ja unustatakse

Leidsin nii nii laheda blogi ja see tekitas nii palju emotsioone minus, et tahtsin kohe siin ka jagada seda. Blogi ise saate näha aadressil http://papercutsphoto.blogspot.de/. Teine leht, millel ma varasemalt juba silma peal hoian on  http://www.abandonedamerica.us/

Mulle tohutult meeldivad maha jäetud majad ja kohad. Igakord vaatan kõiki asju ja kohti ning mõtlen, et keegi kunagi kasutas neid erinevaid esemeid või istus mõnel diivanil. Kuhu need inimesed huvitav läksid nii, et kõik maha jäi. Miks nad neid asju kaasa ei võtnud. Või haiglates vedelevad isegi tabletid sahtlis, kas see arst kes sealt lahkus, ei mõelnud et äkki ei tohiks selliseid asju igaksjuhuks jätta. See arst muidugi ei pruukinud teadagi, et ta kunagi ei naase. Need kohad on omamoodi huvitavad aga samas veidi nurkad ka.

Kui pulmareisil käisime Rhodosel, siis leidsime seal väga huvitavaid kohti, kust oli kahju lahkuda. Rhodos ise oli juba koht, kus tundsime ennast nagu kodus ja sinna oleksime võinud jäädagi. Aga see selleks.

Ma isegi ei tea nimetada mitu kohta me Karliga seal läbi käisime, oli erinevaid maju, sõjaväe haigla ja kontori hoone moodi koht, väike kirik jne jne. Eriti huvitav leid oli ühes maha jäetud hotelli tüüpi majas märkmik, mis oli lahti jäänud täpselt minu sünnipäeva koha pealt. Praegu tagasi mõeldes on kahju mõelda, et meil polnud normaalset kaamerat sellel ajal, millega pilte teha.

Lisan ikkagi väikse valiku piltidest, mis me seal tegime telefonidega.

DSC_0681

DSC_0687

DSC_0688

DSC_0683

DSC_0696

DSC_0697

DSC_0758

DSC_0764

DSC_0769

DSC_0784

Aitäh

facebook-icon-logo-vector

 

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga