Mina, meie ja fotograafia

Kohe kohe kolme lapse ilusad vanemad

Veel enne kui aasta läbi sai kohtusin Dawni ja Prestoniga, kellel on imearmas perekond ja kuhu on juba paari nädala pärast lisandumas kolmas laps.

Downile tegin pakkumise tulla minu juurde kõhupilte tegema ning kui beebi on sündinud võiks ette võtta vastsündinu pildistamise koos perega. Tundub, et meil oli telepaatia, kuna Dawn oli ise jõudnud mõelda samale asjale.
Alati kui lepin pildistamise kokku olen esialgu väga elevil ning kui see päev kätte jõuab, siis valdab mind tohutu hirm. Hirm, et äkki mul ei tule mitte ühtegi ilusat pilti või äkki mul pole ideid, kuidas ta poseerida võiks või äkki…äkki…äkki ma ei peaks üldse seda tegema. Püüan küll lohutada ennast mõttega, et inimesed on teadlikud mu oskustest ning mitte oskustest. Aga ikka muretsen jubedalt.
Kuna seekord pildistasin tegelikult enda jaoks põhimõtteliselt võõraid inimesi, siis oli muidugi pabistamist tunduvalt rohkem.
Oma pisikese pildistamise kogemusega naudin alati seda hetke, kui inimestel läheb see esmane kaamera ees olemise kohmetus üle ja nad muutuvad vabaks. Oh ja sealt edasi võiks jäädagi pildistama. Usun, et õues pildistades kaob see tunne palju kiiremini kui stuudios. Ja lastega pildistamisel sul pole eriti aega olla kohmetu, siis pead oma last kuidagi lõbustama ning samal ajal püüdma ise ilus olla.

Esimesed pildid tegime ainult peagi kolmekordseks emaks saavast Dawnist ning lõpus liitus meiega ka uhke isa. Vahel on kohe mõne paari puhul näha, kuidas nende vahel on tohutult suur armastus. Iga nende samm ja olek näitas, kui palju nad hoiavad üksteist. Iga puudutus oli juskui kirge täis. Kuigi nad ütlesid, et pole varasemalt pildistamas käinud, siis kogu sessioon kulges väga loomulikult.

 

DSCF4030

DSCF4026

DSCF3861

DSCF3824

DSCF4003

DSCF3752

DSCF3932

DSCF3996

DSCF3902

DSCF3746
DSCF3775_1

DSCF3771_2

 

Head aega

facebook-icon-logo-vector

 2 thoughts on “Kohe kohe kolme lapse ilusad vanemad”

  • Imelised ja võrratud pildid! Väga siirad, kirge ja armastust täis! Inca, Sa oled Võlur, näha ha välja tuua kõike seda…mul võttis pisara silma neid kaadreid vaadates 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga