Mina, meie ja fotograafia

Kolmas pulma aastapäev

3 aastat tagasi, 15.juuni 2013, olid meie pulmad. Need olid täpselt sellised unistuste pulmad nagu olime eelnevad kolm aastat mõelnud, millised need olla võiks. See kõlab ehk natukene tavaline aga see oli tõesti üks parimaid päevi meie elus.

Olen veidi vanamoelise mõtlemisega ning minu jaoks oli oluline olla abielus. Ilusaid pulmi suudab ilmselt meist pea igaüks korraldada aga kunst polegi ju pulmade korraldamises, vaid pigem ikka abielus olemises. Ja just õnnelikus abielus.
Ma ei hakka valetama ja ilustama, muidugi on meil raskeid aegu ning mõõna perioode. Oleme vihastena magama läinud ja karjunud üksteisele sõnu, mida hiljem kahetseme. Aga iga kord on sellele mõõnale järgnenud tõus. Ja just tõusud on elu magusamad osad. Need osad, mis aitavad iga kord üle elada mõõna.
Tõusude ajal naerame koos nii et pisarad silmis, naudime üksteise seltskonda, mõistame üksteist kõigest paremini, toetame teineteise tegemisi, armastust on nii palju, et seda oleks justkui õhus näha, oleme koos lapsikud ning iga õhtu uinume positiivsete mõtete saatel.

Minu jaoks see ongi harmoonia, kus on nii head kui halba. Kui oleks kõik ainult positiivne igal elu hetkel, siis puuduks sellest tasakaal. Me ei märkakski neid magusaid hetki nautida ning võtaks kõike iseenesest mõistetavana.

Eks igal paaril on oma õnne valem, nii ka meil:)

I&K-900px-309
Fotograaf Mait Jüriado
I&K-900px-320
Fotograaf Mait Jüriado

DSCF8514

DSCF8523

Aitäh

facebook-icon-logo-vector1 thought on “Kolmas pulma aastapäev”

  • Nii nummi ja armas, silmad vees aga süda naerab 🙂 Jätkugu seda õnne kauaks-kauaks, minu kallid:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga