Mina, meie ja fotograafia

Kuidas meil sai shoppamisest mõõt täis

Kuidagi on minust ära kadunud see shoppamise nautija. Eelistan vaadata kõikide kodulehti enne, viia kurssi ennast valikuga. Poodi minnes lähengi juba konkreetseid asju vaatama. Olgu need siis kodu kaubad või riided. Iti Krit muidugi pole ka suurem asi poodleja. Talle meeldib küll näiteks riiete poes riidepuid lapata edasi-tagasi, nagu ikka asju vaadatakse, aga pooled nendest vaadatavatest esemetest lennutatakse üle õla kuhugi teadmata suunas. Nii kujuneb see shoppamine tavaliselt Iti järel käimiseks ja pidevale EI hüüdmiseks. Nii et pigem peame Karliga koos käima, üks kõnnib Itil järgi ja teine saab midagi vaadata.

Kuna meil on kodu lage ja oma maitse järgi sisustamata, tundus kõige õigem valik minna IKEAsse. Lähim pood on umbes tunni aja sõidu kaugusel, nii et suht lähedal.
Enne sisse minemist panin endomondo tööle, et pärast huvi pärast vaadata palju seal maha kõndisime.

Terve tee kodust poodi magas Iti Krit autos, kohale jõudes ärkas ilusti ise ning algus tundus palju tõotav. Esialgu vaatasime huviga kõike aga mida osakond edasi, seda väiksemaks jäi meie huvi ja suuremaks muutus tüdimus. Kohe esimeses osakonnas leidis Iti omale sobiva tugitooli ja oleks sinna vist istuma jäänudki. Istus nagu väike vaatamisväärsus seal jälle. Müüjad jäid seisma ja üritasid juttu rääkida taga, tema muudkui lehvitas möödujatele. See laps on Karli koopia, sama edev ja julge:)
Jalutasime aga edasi ja Iti juba hakkas muutuma parajaks kratiks, tuuseldas ringi nagu pöörane, krabas riiulitelt asju kaasa ja viskas need mõne aja pärast põrandale. Ajasime kordamööda teda taga. Mis tähendas, et igasugusel koos vaatamisel ja arutamisel oli lõpp. Oleksime sel hetkel mõlemad tahtnud poest ära minna. AGA see pood muudkui kestis ja kestis ja kestis…APPI! Viimaseks võtsime ise riiulitelt oma valitud kontori toa laua ning Iti pisikese tugitooli ja põgenesime. Ma ei tahaks ühtegi sistuspoodi tükk aega näha aga kahjuks pole pääsu. Enamus kodu asju on ju ostmata (näit kardinad, vaibad, suur tekk meile, voodi pesu sellele uuetele tekile ja igasugu muu tilulilu). Õnneks on siin oma linnas ka paar sistuspoodi, mis on jagatud kolmeks majaks. Igas majas on mingid osad. Ilmselt lähme järgmiseks neid hoopis vaatama. Aga seda alles nädala pärast vast:)

Auto juures panin endomondo kinni, mis näitas et kõndisime 4,37km.

2015-09-04 13.45.37 2015-09-04 13.45.52 2015-09-04 15.15.34 2015-09-04 20.07.00

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga