Mina, meie ja fotograafia

Kust preilide riided tulevad?

Vaatamata sellele, et olen kaotanud igasuguse huvi shoppamise vastu, meeldib mulle hirmsasti uusi riideid ja asju saada. Eriti arvestades asjaolu, et enne kolimist otsustasin oma garderoobis väga põhjaliku muutuse teha ning siia saabudes oli riiete valik õige kesine. Siiski pidasin paremaks mitte kaasa võtta asju, mis olid lihtsalt olemas. Enamus asju ei pidanud ma väga ilusaks või mugavaks. Veel vähem kuidagi kalliks omale, et tahaks neid kaasa võtta. Jagasin kõik tasuta laiali.

Ja nagu öeldud, siis tundide viisi mööda poode käimine ei ole sugugi “minu tass teed” enam. Olen seda kunagi nautinud ning tol ajal oleksin heameelega 365 päeva aastast teinud. Praegu on minu jaoks parim lahendus tellimine. Saksamaal tuuakse kõik koju kätte, mis teeb kogu protsessi eriti mugavaks. Välja arvatud juhul kui magame kaua hommikul ja postiljon saabub juba enne 9.

Minu kõige kõige lemmikum bränd on praegu Orsey. Pool mu garderoobist kuulub just sellele brändile. Nendel on vaieldamatult kõige ilusamad kleidid. Kõik riided istuvad seljas nagu oleks just mulle õmmeldud ja kvaliteet on samuti super hea. Kokkuvõttes sobiks ilusti kui see pood oleks minu garderoob.

Iti Kriti riided tulevad enam jaolt Nextilt. Muidugi käin huvi pärast näiteks ka H&M-is ringi peale vahel aga tavaliselt jalutan sealt samamoodi koju ning tellin Nextist. Esiteks meeldib mulle, et neid pole nii paljudel seljas. Teiseks on riided ilusamad ning kolmandaks on kvaliteet tunduvalt parem.

Olen muidugi ka mujalt tellinud aga just need lehed on need, mis ma avan kui midagi saada tahan või millegi järgi vajadus tekib.

Kui nüüd leiaks ühe hea lehe kust saaks tellida oma fotonduse asju, siis oleks lausa super.

PS! See pole reklaam, vaid ma lihtsalt tahtsin näidata oma lemmik poode.

 

Head aega

 

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga