Mina, meie ja fotograafia

Legoland Discovery Centre

Tahtsin rohkete piltidega teha postituse, kuidas käisime Legoland Discovery Centre-s. Aga kahjuks jääb rohkete piltide osa ära.

Alustan veidi kaugemalt. Mõni nädal tagasi kukkus mul mänguväljakult tulles telefon maha ja ekraan läks katki, ikka kohe väga katki. Tundus küll, et saab ainult klaasi vahetatud ning muid parandusi tegema ei pea aga klaasi vahetama minnes selgus, et nii hästi siiski ei lähe. Mõtekam oli osta uus telefon. Ühtepidi on tore omada uut telefoni aga tegelikult polnud vanal ka midagi viga, olin väga väga rahul sellega. Ja ülitige enda peale, et selle ära lõhkusin. Pildid laevad automaatselt telefonist Dropboxi ja sealt tõstan need arvutisse. Kõik oli nagu okei. Täna avasin arvutist Dropboxi, et pilte ümber tõsta ning selgus tõsiasi, et viimaseid pilte seal pole. Ja just need olidki Legolandi pildid. Jäid vaid üksikud, mida jagasin facebookis.

Legolandi mineku võtsime ette koos Karli sõbra Priidu ja tema pojaga, kes saabusid Brüsselist külla. Kuigi Legoland asub vaid tunnikese kaugusel, polnud me ise kuidagi sinna jõudnud.
Üldiselt oli päris tore, kuigi eeldasin, et koht on tunduvalt suurem. Esimeseks näidati, kuidas valmivad Lego klotsid. Igaüks sai spetsiaalse Legoland Discovery Centre klotsikese kingituseks kaasa. Järgmiseks sõitsime väikse ringi rongiga, kuhu oli ehitatud legodest erinevaid tegelasi ning neid tuli tulistada. Kolmandaks ootaski ees põhiruum, kus oli kohvik ning mitmed erinevaid toad tegevustega. Iti jaoks oli põnev ainult üks liumägi ning pisikese diivaniga nurgake, kus sai vaadata Lego Friends sarja multikat. Liumäele pidi Karli kogu aeg kaasa ronima, sest muidu oleks teised lapsed tast lihtsalt üle jooksnud. Lisaks püüdis meeleheitlikult üks ema oma last sinna liumäele suruda, samal ajal kui teine hirmust karjus nutta ning ilmselgelt ei tahtnud minna.
Vaatamata kõigele oli kogu asi siiski nii palju huvitav, et veetsime paar tundi seal ning kui Iti poleks haigutama hakanud, oleksime vast veel olnud. Nii, et tegevust tegelikult on.

Välja tulles on muidugi veel Lego pood, kus valik just eriti suur polnud aga ostsime meiegi ühe Miki komplekti sealt kaasa. Iti räägib meil kohati mitmes keeles. Ilusti on mõned sõnad juba saksa keeles ja nüüd ütleb inglise keeles Miki Mouse, mis kõlab reaalsuses nagu Mika Pauss:)

DSCF5994

1

2

3

 

Blogi postituse lõpp_3

facebook-icon-logo-vector

 

 

 

 1 thought on “Legoland Discovery Centre”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga