Mina, meie ja fotograafia

Ma tahan olla armastatud

15.juuni oli meil neljas pulma aastapäev. Praegu juurdlesin selle üle pikalt, kas oli kolmas või neljas. Võtsin siis sõrmuse ja vaatasin et 15.06.2013. Aga see päev ei tundu nagu 4 aastat tagasi, see tundub hoopis nagu heal juhul 2 aastat tagasi.

Fotograaf Mait Jüriado

Ma ei taha sellest postitusest pikka kiidulaulu oma abikaasale tekitada. Kuigi ma hindan teda kõrgelt ja sama kõrgelt hindab ka tema mind. Ma olen uhke meie üle! Olen uhke, et me püüdleme mõlemad ühise arengu suunas. Meil on ühised eesmärgid ning kummalgi oma isiklikud lisaks. Käisime läbi mõõnast ja tulime sellest välja tugevamana. Vaatamata igasugu erinevatele eluraskustele, mis meie teele hetkel tuleb, ei lase me nendel ennast ja oma abielu häivitada.

Ei tasu arvata, et see ongi kõik nii lihtne. Ei ole! Meil on olnud palju magamata öid, nutetud õhtuid ja üksteisele halvasti ütlemisi. Aga peale kõike seda tuleb siiski vaadata sügavale enda sisse ja mõelda, kuidas saan MINA muuta meie elu paremaks. Iga muutus algab ju endast ja kui mina olen avatud meelega ning valmis arenema, on ka tema. Ja nii olemegi jõudnud tänasesse, kus proovime kumbki olla parem mina ning olla avatud nii enda kui koos, ühisele, arengule.

Olen tänulik, et ma pole kinni jäänud oma vaatenurkadesse. Olen suutnud astuda välja neist ja näha ka asju teisest vaatenurgast. Küll aga oleks see täiesti kasutu, kui poleks Karli seda sama teinud.

Mulle meeldib elada armastuses. Kellele ei meeldiks eks. Aga ma tõesti annan endast rohkem kui kõik, et mu elu oleks täis armastust, hoolivust, turvatunnet ja headust. Ma tahan nautida oma elu just sellisena nagu me seda üles ehitame. Kui ma varem jäin tihti kinni nö süüdlase otsimise juurde ja ikka korrutamisele, mis ühes või teises olukorras valesti on, siis tänaseks olen orienteeritud lahenduse leidmisele. Isegi kui olukord on väga halb, siis siiski ei too sellest välja mitte miski muu kui lahendus.

 

Fotograaf Kätlin Käresk

 

 

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga