Mina, meie ja fotograafia

Meie elust ka vahelduseks

Vahelduseks kõigile piltidele kirjutan natukene, mis meie elus toimub praegu. Panen ritta kõik mõtted, mis minu peakseses keerlevad praegu. Ma olen hetkel nii piltide lainel, et ei oska pikki postitusi kirjutada ühest teemast, samas tean, et paljusid huvitab, mis me siin teeme ja kuidas läheb:)

********************

Ilm on siin jätkuvalt “huvitav”. Vahelduvad päike ja tugevad vihmasajud, mis ujutavad loetud minutitega hoovi üle. Ainuke vahe on, et päikselisel perioodil on väljas umbes 30-35 kraadi sooja. Talvel on see vihmade vahe jahedam.

Karli peab minema septembri lõpus paariks nädalaks ära. Ma ei suuda otsustada, kas peaks kaasa minema, koju jääma või hoopis Eestisse minema Itiga. Eestis oleks juba paar pildistamist ka kui sinna minna. Aga äkki oleks huvitav minna hoopiski Karliga kaasa. Kuigi temal on sealne ajakava nii tihe, et koos me suurt midagi teha ei saa. Isegi õhtuti oleksime päris palju Itiga kahekesi. Samas võiks ju vahelduseks hoopis rahulikult võtta ja kodus olla. Oh ei teagi, mis see parim lahendus oleks.

Iti Krit tunneb nüüdseks Saksas kodsemalt kui Eestis. Peale tagasi jõudmist on meie draama printsessist saanud jälle endine Iti. Seekord on Eestist tulles kuidagi eriti suur arenguhüpe toimunud. Läksime veel nagu väikse lapsega, tagasi tulime täiesti suurega.

Ma peaks oma blogilehe kujunduse ära muutma, sest sellelt versioonlilt on raskesti leitav menüü. Lisaks peaks looma siia oma portfoolio. See leht võiks olla selline, kust on kergelt leitav nii fotograafia kui blogi pool. Eraldi lehti ma teha ei plaani, tahangi kaks ühes hoida.

Tegime Karliga 2 live videot tagasi tulles ja hakkasin mõtlema, et äkki peaks neid veel tegema mingi aeg. Oleks huvi? Olen küll mõelnud vlogide tegemisele ka aga ausalt, mul pole õrna aimugi, kuidas videosid monteeritakse või millise programmiga üldse.

Peale Eestis käimist ei olegi midagi eriti toimumas ning ei ole isegi plaanis midagi teha väga aktiivselt veel. Päris hea on nüüd selline veidi passiivsem elu. Järgmised külalised tulevad juba varsti, augusti alguses. Nii et ootamegi neid ja koos teeme jälle toredaid asju:)

Aitäh

facebook-icon-logo-vector

 

 

 

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga