Mina, meie ja fotograafia

Midagi uut?

Teate seda tunnet, kus äkki on uus energia sees, tahaks teha midagi uut, midagi põnevat, midagi millele võiks pühendada iga on vaba hetke. Vot mul on see tunne! Aga mis see uus ja huvitav olla võiks, seda ei tea.

Pildistamisega on nii, et see on minu jaoks rohkem kui vaimustav aga kahjuks pole mul siin võimalik, seda väga praktiseerida. Olen küll hetkel oma energia just sinna suunanud, proovinud töödelda üle oma vanu pilte uuel moel. Võrrelnud kumb töötlus parem oleks ja püüdnud leida just seda minule omast stiili. Kõik see on tore aga tahaks midagi uut. Nii kaua kuni uusi pilte ei tule, pean leidma mingi muu väljakutse endale. Aga mis see olla võiks? Kui kellelgi on huvitavaid koostöö pakkumisi, siis olen avatud nendele.

Selle üle olen oma pead murdnud vist juba üle nädala. Olen juba pakkunud ühele ja teisele ennast kaugtööna abiliseks. Muidugi on mul mõned ideed tekkinud, kuid nende teostuseks pole päris veel läinud, kuna tegelen alles oma soovide formuleerimisega ning kirjavahetusega. Üks nendest teemadest on loomulikult trenn, millega tahaks intentsiivsemalt tegeleda. Aga kodus, mitte jõusaalis või kuskil rühma treeningutes. Mulle istub see omaette tegemine hästi.

Selles uute asjade tegemise tuules pildistasin Iti Kriti sama temaatikaga, mis aasta tagasi. Kui meenutan, siis see vist oli kõige esimene pildistamine, mis tegin kui sain kaamera. Teemaks tahtsin valge ja roosa. Korjasin tervest majast kokku kõik, mis tundus sobivat ning esimene pildistamine algas. Seekord olin asjadega tunduvalt tagasihoidlikum ning muidugi kolisin kogu pildistamisega loomuliku valguse juurde. Iti vist oli eelmisel korral isegi rohkem koostöö aldis kui seekord. Üllatuseks läks isegi sama kleit selga, mis aasta tagasi:)

untitled-3

Aitäh

 1 thought on “Midagi uut?”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga