Mina, meie ja fotograafia

Minu elust, minu mõtted

Alati kui elu liigub väga sirgjoones tõusu suunas ning kõik ümbritsev on ainult positiivseid emotsioone täis, siis tekib mul sisemine hirm. See tõus ei kesta ju kunagi igavesti, alati järgneb tõusule mõõn. Ja muidugi on ka vastupidi. Mulle tundub, et mida suurem see tõus on, seda raskem on mõõn. Äkki polegi, lihtsalt omale tundub nii.

Minu elu siin on olnud küll vahepeal nagu lust ja lillepidu. Alustasin Kayla Itsinesi treeningkavaga. Olen nädala teinud seda, jätkuvalt on motivatsioon laes ja vaatamata alguses valutanud lihastele, on tunne super.
Öeldakse, et mida rohkem teed, seda rohkem jõuad. Tundub, et ei ole minagi teistsugune. Kui alustasin treeningkavaga, hakkasid mõtted ka muudes valdkondades jooksma. Tekkis uusi ideid, kuidas ennast ikka nähtavamaks teha fotograafina. Lisaks tekkis juurde paar sessiooni ning tuli üks väga huvitav pakkumine, mis veel hetkel on arutlusel ning kirjutan sellest siis kui asi käes on või midagi kindlat.
Koduse lapsena, pean Itile ise mõtlema huvitavaid ja arendavaid tegevusi mõtlema. Kohati on pea täiesti tühi, mida taga põnevat ette võtta. Nüüd aga vahepeal tuli häid ideid nagu iseenesest.

Ühesõnaga olen olnud full of life! Mõtlesin, et emana peab jõudma tunduvalt rohkem kui varasemalt aga see kõik tundus mulle põnev. Mitte kuidagi pidi väsitav või koormav.

Aga kogu selle keskel tiksus ikka kuklas mõte, et millal see kõik läbi saab? Kust suunast oodata seda, mis rikub kogu motivatsiooni ja energialaengu?

Ja lõpuks see tuli. Ju vist tulebki, sest kui oodata midagi, siis ju saab selle. Mõtetel on teadupärast väga tugev jõud.

Proovin need negatiivsed tunded endast läbi lasta. Näha selles olukorras õppetundi. Tahan teada, miks just see olukord minule tuli. Püüan mitte negatiivsusesse takerduda, vaid ikka jätkata selles positiivses noodis. Tegelikult ongi põnevad ettevõtmised ees ja Itiga plaanitud toredad tegevused ootamas. Kõigest sellest kirjutan kindlasti ka siin:)

 

quote

 

Blogi postituse lõpp_3

facebook-icon-logo-vectorLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga