Mina, meie ja fotograafia

Mõtisklusi jalutamisest

Kummaline kuidas mul on päeval null vaba aega aga samas pole kirjutada millestki. Võiks ju arvata, et tihedas päevas toimub palju ning on mida muljetada. Peale Karli minekut on päevad väga ühesugused. Pole vahet kas on teisipäev, kolmapäev või näiteks pühapäev – kõik on sama. Ainukene muutusena oli Iti palavik täna alla läinud. Õhtul tõusis aga mitte enam 39ni, peale rohu võtmist läks taas alla. Rohu võtmine on muidugi omaette loovuse arendamise koht, kuna seda sobib ühtemoodi võtta heal juhul kaks korda, siis olgu uus meetod välja mõeldud.

Saime täna taas jalutama, siis igakord vaatan ringi ja mõtlen, et tahaks nii väga ühest või teisest asjast pilti teha aga telefon pole selleks piisavalt hea ning kaamerat ma kaasas ei kanna. Näiteks on naljakas, kuidas siin pole enamus majadel tuulekaste. Mulle tunduvad need majad kohe kuidagi poolikud või paljad. Või kuidas ühe maja ees pannakse heki peale õunad kogu aeg kaunistuseks, samas on aru on saada, et nad ei söö neid. Ja omamoodi isegi ilus on see, et kellelgi pole maja ees aeda. Maja ja ukse esised kaunistatatakse vastavalt aastaajale ära. Praegu on palju kõrvitsaid, lille kompositsioone ja muid sügisesi aksessuaare. Üldiselt jääb silma, et kaunistamisel lähtutakse mida-rohkem-seda-uhkem meetodist.
Veidi hirmus on, et koerad ei ole rihma otsas vaid kõnnivad oma peremehe kõrval lahtiselt.
Rattaga ringi kõndides ajab kohutavalt närvi, et keegi tammetõrusid kokku ei pühi, mida on nii palju et Eestis saaks vist pooled metssead söödetud nendega. Kui puu alla satud tuuleiili ajal, siis tasub joosta, sest tammetõrusid sajab nagu rahet.
Kui Eestis on päris palju kasse lahtiselt ringi jalutamas, siis siin neid pole vaid on jänesed. Neid on kohe väga palju. Eriti ilmuvad nad välja õhtuti, siis tundub mulle et neid on vist lausa sadades.

On veel palju kõike, mida ma hirmsasti tahaks piltidena jagada. Loodan, et ühel ilusal päeval mul õnnestub seda teha. SInnani saab näitan oma pisikest modelli:)

2015-10-10 22.51.42 2015-10-10 22.52.43 2015-10-11 15.34.22-2

 

Head aegaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga