Mina, meie ja fotograafia

Munade värvimine

Iga aasta olen mune värvinud. Karli pole sellest kunagi väga huvitatud olnud, nii olen seda teinud nii mõnedki korrad täiesti üksi. See aasta plaanisin esialgu Itil lasta näpuvärvidega munadele joonistada aga otsustasin, et ehk on tal hoopis põnevam kui teeme sibulakoortega värvitud munad.

Munad tõime oma lemmik farmi poest. Seekord oli seal küll müügil väga ilusaid juba värvitud mune aga ostsime siiski valged, et saaks värvimise ise ette võtta.

Munad mähkisime sibulakoortesse, sidusime niigiga kinni ning jäime ootama valmimist. Iti aitas väga huviga, sättis sibulakoori ilusti ning aitas niiti siduda innukalt. Lahti võtmine oli muidugi tunduvalt põnevam.

Lapsega elu on muidugi kohati raske aga teistpidi nii lahe! Mulle meeldib, et ta nii suure vaimustusega teeb mõningaid tegevusi. Kuidas tal on siiralt üllatus, et munad mis enne olid valged, tulid äkki välja kirjutena.

See aasta ei teinud me veel jänkude mängu, kuid järgmisel aastal võtan kindlasti selle ette. Mu õde teeb oma lastele väga lahedat mängu ja mina kavatsen kindlasti seda Itile teha. Päris selle poolt ma pole, et peidaks aeda suure hunniku šokolaadimune ja siis laps need leides endal magusast kõhu täis süüa. Küll aga pooldan, et midagi mängulist võiks sellel päeval olla. Ja kohe kindlasti meeldivad mulle pere traditsioonid.

 

DSCF6794

DSCF6795

DSCF6797

 

DSCF6819-2

 

Aitäh

facebook-icon-logo-vector

 

 2 thoughts on “Munade värvimine”

  • Nii armas, et oma traditsioone kujundad. Karlit ei huvitanud ka väiksena munade värvimine. See eest Tauri oli väga huvitatud.

    • Ma kujutan ette, et Karlil vist väiksena olid kogu aeg nagu sipelgad püksis ja vaja kogu aeg midagi teha 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga