Mina, meie ja fotograafia

Natukene ühest ja natukene teisest

Elu on läinud igapäevaseks. Pole enam nii suur sündmus kui käivad külalised või kui ise liigume ringi. Ja nii on ka siin blogis jäänud kuidagi vaiksemaks. Pigem on postitused minu mõtetest kui meie tegemistest. Keegi võiks iga nädal mulle öelda teema, millest kirjutada:)
Lisaks olen kuidagi raamatute lugemise lainel ja nii pühendan päris palju vabast ajast just lugemisele. Varem olin väga aktiivne blogide lugeja, nüüdseks on mõni üksik jäänud, millel ikka poolenisti silma peal hoian. Samas muidugi on minu vaba aega üsna väheseks jäänud, kuna Iti ei maga enam lõuna und iga päev. Mis omakorda tähendab, et päevasel ajal pole enam minu aega.

Mõni päev tagasi läksid meilt külalised ära. Külas oli perekond kahe poisiga. Sellised poisid, kes on super toredad. Iti jooksis nendega kambas ringi. Küll mängiti koos ninjasid ning teine hetk kärutati nukuvankrit ringi. Vist iga lapsevanem kahtleb vahel endas ning mõlgutab mõtteid, kas kasvatustöö kulgeb ikka õiges suunas, siis sellistel hetkedel näen, et kõik on täpselt nii nagu olema peab. Süda on rahul.

Umbes pool meie Saksamaa ajast on läbi ja vaikselt mõtleme tagasi tuleku mõtteid. Mõnikord ootan seda aega, sest siis ju saab minu elu hoo sisse. Ilmselt tagasi olles igatsen seda rahulikku aega taga jälle. Nagu ikka alati tundub see parem, mida pole. Tegelikult nii hull ka asi pole. Me oleme siinse eluga üsna rahul hetkel enamjaolt.

Viimasel ajal olen hästi positiivset tagasisidet saanud oma postituste kohta. Näen küll statitikat palju lugejaid käib aga minu lugejad on nagu ma ise teistes blogides – vaiksed lugejad, mitte eriti suured kommenteerijad. Aga on tõesti tore olnud, et osa teist on mulle isegi personaalselt kirjutanud ja kaasa mõelnud. Esiteks on see toetus mulle olulisem ilmselt kui te ise arvata oskate. Teiseks teeb mind rõõmsaks nähes, et keegi mõtleb kaasa minuga ning mõistab mu vaatenurka. Kolmandaks saavad numbritest päris inimesed. Ma näen, kes mu blogi loevad. Kusjuures enamus on minu jaoks suur üllatus. Ma isegi ei tea, kuidas te siia tee leidsite aga tore, et jääda otsustasite:)

Muide homme sõidame mõneks päevaks Hollandisse terve perega mere äärde, võtame isegi Betti kaasa. Karlil on seal tööasju teha ja meie lähme niisama elu nautima. Usun, et saab tore ja põnev olema. Eks püüan hiljem kirjutada, kas vastas kõigile ootustele.

Lisaks peaks jätkuvalt võtma ette selle lehe uuenduse aga ma ei oska teatud asju teha. Kui keegi minu lugejatest on kodulehti teinud ja oleks valmis mind veidi nõustama, siis palun anna endast teada. Ma oleks ülimalt tänulik.

 

dscf3009

 1 thought on “Natukene ühest ja natukene teisest”

  • Tore, et saate koos minna elu nautima. Palun siis üks videokõne ka tehakui päev on korda läinud 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga