Mina, meie ja fotograafia

Plaanimuutusega Gelly beebiootus pildid

Otsisin oma Facebooki lehel beebiootel modelle ja nendest viies, kellega pildistamas käisime oli Gelly. Lisaks pildistamisele said kõik modellid tasuta meigi Margotilt. Minu jaoks oleks nagu loterii võit saada tasuta pildistamine koos meigiga:)

Gellyga oli plaanis teha ootuspildid koos väikse pojaga. Olin otsinud erinevaid ideid kokku ja mõelnud päris pikalt-põhjalikult läbi selle sessiooni. Algselt tahtsin harjutada üksi beebiootel naise pildistamist, kuna aga niikuinii see plaan läks veidi laiemaks, siis otsustasin ka proovida lapsega koos pildistamist. Kuigi laste pildistamist olen juba üsna mitmeid kordi teinud ja omalgi on sellises vanuses laps olemas ning ausalt tunnistades olin veidi skeptiline, kas ikka on mõtet sellist väljakutset vastu võtta. Aga peale mõningast kaalumist, otsustasin siiski anda võimaluse sellisele ema-poja sessioonile.

Kahjuks osutus mu skeptilsus tõeks ja laps soovis kõike muud teha, kui meiega pildistada. Sinna polegi midagi teha, kindlasti pole mõtet lapsi sundida. Ilmselgelt ei tuleks sel juhul pildid midagi ilusat.

Aga vaatamata veidi nässu läinud plaanile, saingi harjutada üksi beebiootel naise pildistamist. Seda olingi ju soovinud kõike esimseks:)

Modell Gelly
Fotograaf Inca Ojamäe
MUA Margot M.U.A Studio

DSCF0230

DSCF0304

Aitäh

facebook-icon-logo-vector1 thought on “Plaanimuutusega Gelly beebiootus pildid”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga