Mina, meie ja fotograafia

Puhkus keset puhkust

Peale sünnipäevi järgnes külas käikude jada ja mõned mitte nii toredad emotsionaalsed seigad. Iti uned olid juba jube kaootilised, me ise olime magamata ja väsinud. Ilmselgelt oli vaja puhkust. Nii tekkis mõte minna üheks ööks kuhugi spasse. Me eriti suured spas käiad pole olunud, nii puudusid täielikult isiklikust kogemusest teadmised, mis on hea ja mis mitte. Tekkisid ainult paar tingimust – 1. seal peaks olema mingigi veekeskus, kus Itil oleks tore ja 2. See koht ei tohiks väga kaugel olla (Narva sõita ei viitsinud).

Karli vaatas kiirelt järgi ja sõelale jäid Viimsi SPA ning Pärnu Terviseparadiis. Viimsi oli lähemal ja nii, see osutus valituks. Ei mingit pikka googeldamist või mõtlemist nagu tavapäraselt me seda teeme.

Pakkisimegi oma pisikese kohvri kokku üks hommik ja sõitsime Viimsisse. Üldiselt on seal ilus minu meelest ja ma täitsa isegi näeks ennast seal elamas. Ainuke jama on see sõit tipp tunnil sinna.
Esimeseks tegime check in-i hotelli ära, sõitsime rõõmsalt liftiga üles ja tuba nägi välja veidi naljakas, sest seal oli metallist nari, mis käis seina peale kokku nagu laevakajutites aga ei midagi erilist, nagu tüüpiline odavama poolne hotellituba. Täiesti kohutav oli aga see hais, mis seal sees oli/on! See tuba haises nagu vanadekodu. Teate seda vanainimeste “lõhna”, kui neil juhtub vahel õnnetusi ka. Kuna terve hotell oli Soome pensionäre täis eeldasime, et ehk keegi on alles sealt toast lahkunud ja endast sellise mälestuse maha jätnud. Karli käis all uurimas ehk saaksime uue toa. Seepeale saadeti meile 2 koristajat. Üritasin viisakalt seletada, et siin toas on veidi ebameeldiv lõhn. Iti aga ütles konkreetselt selle peale  – siin HAISEB!:D Koristajatest üks läks täiesti paanikasse meie kurtmise peale, teine algul kuulas vaikides ning lõpuks ütles, et teate uuest toast pole kasu, terve hotell haiseb nii. Oh jah, mis siis ikka. Otsustasime sellele mitte süveneda rohkem. Tegime akna lahti ja läksime veekeskusesse ära. Ei tasu lasta sellisel asjal rikkuda tervet oma olemist. Tähtis oli, et tulime oma perega aega veetma.

Veekeskus oli super tore! Iti oleks sinna vist jäänudki aga peale 3h ta jaks hakkas otsa saama ning meelitasime ta ära jutuga, et lähme pannkooke sööma. Käisimegi söömas, söök oli super hea ja edasi suundusime tagasi hotelli – jälle rõõmsalt positiivset energiat täis ja mõnusalt väsinuna.
Isegi see toa hais ei häirinud enam nii palju:D Vaatasime veel Karliga Eurovisiooni ja veendusime taaskord, kuidas meie muusika maitse on väga erinev nendest favoriitidest seal.

Hommikusöögil tekkis tunne nagu oleks justkui Soome sattunud, eesti keelt polnudki kuulda.

Igal juhul oli üldiselt meil väga tore ja pisike puhkus täitis oma eesmärgi, mis oligi kõige tähtsam.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga