Mina, meie ja fotograafia

Saage tuttavaks – Shiloh Joseph Oburalia

Vaikselt juba hakkab nii minema, et kui teised puhkavad, teen mina tööd. Hetkel pole see muidugi nagu päris töö, vaid puhas rõõm ja nauding. Pühapäeval oli mu esimene vastsündinu pildistamine. Kui pere sessioone ja muud üht teist olen juba proovinud ning tean vaikselt, mida tahan paremini teha ja milles vajan arenemist, siis see sessioon oli esmakordne kogemus. Itist olen muidugi tuhandeid beebi pilte teinud aga ilmselt teavad kõik, et sellel on suur vahe kas pildistada oma beebit iga päev, iga nurga alt telefoniga või teha päris fotosessioon. Itiga kahjuks jäi see meil tegemata, millest on mul siiani kahju.

Pisikene beebi sündis Dawnil ja Prestonil, kellega tegime ka beebiootuse pilte, mida näeb SIIT. Kõigest nädal peale kõhupiltide tegemist sündiski väikene ilmaime. Kahjuks sõitsime meie siis Eestisse ja nii lükkus pildistamine veidi edasi. Kui muidu oleks soovitav teha vastsündinu pildid kuni 14 päeva jooksul, siis tema oli mõned päevad vanem. Kuna mul puudub võrdlus, siis minu jaoks oli ka see aeg ideaalne.
Pildistasime nende kodus, et ikka emmel ja beebil oleks võimalikult mugav ning hea olla. Kõik kulges kuidagi rahulikult ja loomulikult. Beebi vahepeal sõi pooltundi ja siis tudus edasi. Minu jaoks polnud mingi probleem seal vahepeal paus teha ja natukene jutustada emaga kuni beebi sõi.

Seal olles mõtlesin kui suur au on saada osa teise pere nii erilisest ajast.

Pildistamine ise võttis aega umbes paar tundi kokku ja pilte andsin perele üle veidi üle 100.
Lisaks saab beebi sessioonilt minu poolt kingituseks igale ühele spetsiaaliselt kujundatud kaardi, kus on peal kõik sünni andmed.

Kui kellelgi mu lugejal on juuli alguses beebi sündimise tähtaeg ja sooviks saada vastsündinu pilte, siis anna teada ja broneerime sulle aja. Täpsemalt saab juba rääkida kui beebi on sündinud, aga sel juhul oled kirjas ja nö koht on olemas:)

DSCF5129

DSCF5138-2

DSCF5156-2

DSCF5163-3

DSCF5188-2

DSCF5205-2

DSCF5222-2

DSCF5223-3

DSCF5224-2

 

DSCF5248-2

DSCF5269

Shiloh Joseph Oburalia Osabwa

Blogi postituse lõpp_3

facebook-icon-logo-vector

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga