Mina, meie ja fotograafia

Sõbrapäev hakkab juba ennast ilmutama

Kohe kohe on käes sõbrapäev ja nii olengi oma pildistamistega sellel lainel juba.

Minu juurde tuli pildistama Kanadast pärit ema oma kahte tütart. Esialgu arvas, et ta ise ei taha minna pildile aga peale mõningast jutuajamist, siiski arvas et mõned võiks ju koos lastega teha. Saksamaal on nad elanud peaaegu sama kaua kui meiegi. Pisemat tütart nägin kõige esimesel spouses clubi kohtumisel, kui ta magas terve aja mõnusalt ema kõhul kandelinas. Tänaseks roomab juba ringi. Kahe väikse lapse pildistamine oli päris huvitav ja humoorikas kogemus. Mõlemad tahtsid eri suundades minema minna samal ajal kui ema neid üritas meelitada tagasi kõrvuti istuma. Aga mis teha kui uus koht on lihtsalt nii nii põnev, et ei saa mitte kuidagi paigal olla.

Pildistamiseks oli mul seekord 15min ja üle pidin andma 10 pilti. Jälle oli mul probleem valida need 10 ja andsin hoopiski 34 (sh must-valged).
Ja esimest korda vaatasin pilte ja mõtlesin, et olen suuteline rohkemaks. Nii pole mu rahulolu päris 100% seekord, pigem polegi rahulolu.

DSCF5345 DSCF5359

DSCF5375-2 DSCF5400

DSCF5361-2 DSCF5388-2

 

Blogi postituse lõpp_3

facebook-icon-logo-vector4 thoughts on “Sõbrapäev hakkab juba ennast ilmutama”

  • Mulle väga meeldivad- humoorikad- nagu Sa ise ütlesid. Ja Carisa näeb väga hea välja! Tubli töö Inca. Ja juba sellepärast, et Sa suutis taaskord end ületada. Uhke Su üle kohe!

    • Aitäh sulle kallis Maarja:)
      Carisa näeb minu meelest ka super välja, järgmine kord ikka lepin juba ette kokku taga, et tema ka pildil oleks 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga