Mina, meie ja fotograafia

Sünnipäeva kutse

Millest üldse tekkis minu hinnakirja selline sessioon “Sünnipäeva kutse pakett”, mis sisaldab lapsest 30min pildistamist ja selle tulemusena saab kujundatud kutse (pildi failina) ning 5 järeltöödeldud pilti. Hind on 50eur.

Tekkis sellest, et mulle omale meeldis mõte teha mõned spetsiaalsed pildid ning siis kujundada kutse. Ja kutse võiks olla samas stiilis, mis on kogu sünnipäev. Kuna ma olen suhteliselt laisk ning kõiki tuttavaid läbi ei viitsi käia, et paberkutseid jagada. Niisiis tahtsin, et oleks ilus kutse, mida saan saata Facebookist või e-kirjaga.

Need pildistamised ei olnud meil üldse sellised tõsised sessioonid. Pigem nägi välja nii, et panin tooli seina äärde. Lapsele ilus kleit selga. Toolile istuma ja tegin kiirelt pildid. Eks see kui kiirelt see käib oleneb lapse koostöö valmidusest ka. On ka olnud juhuseid, kus laps ainult uriseb mulle ja ei tulegi pilte. Mõnega saab pildid kätte 10min, teisega kulubki 30min. Ilmselt selles osas tunneb iga lapsevanem ise oma last kõige paremini, et kas pigem kutse kujundada olemas olevatest piltidest või teha spetsiaalselt uued. Olen kujundanud ka ilma piltideta sünnipäeva kutseid. Ka need on väga ägedad minu meelest. Kui näiteks pidu toimub multikas “Autod” teemal, siis on väga lahe teha kutse samas stiilis. Või kui lapse lemmik loom on jänes, siis miks mitte siduda see kutsega.

Iti Kriti kolmanda sünnipäeva kutse ja paar pilti. Siin pildistamisel oligi valge sein taustaks ja otse ees oli telekas, kust käisid multikad. Vahele näitas mulle, et on 2 aastane:)

 

Iti neljanda sünnipäeva kutse koos mõne pildiga. Kahjuks meil enam pole tühja valget seina, nii pidin oma magamistoa kummuti pealse tühjaks tõstma ja saime seal oma seekordsed pildid tehtud. Ja telekat meil magamistoas pole, nii pidi Karli tsirkust tegema. Sama aegselt on muidugi hea võrrelda, kuidas on aastaga minu pildistamise oskus paranenud ja muutunud:D

 

 

 

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga