Mina, meie ja fotograafia

Suuuured uudised!

Nagu ma juba eelmises postituses mainisin, siis on valmis minu hinnakiri, mida kõigile soovijatele jagan suurima heameelega. Hinnakirja küsimine ei kohusta millekski, niisama uudishimust võib ka küsida:)

Aga hinnakirja ei koostanud ma üldse mitte niisama, vaid alates septembri keskelt oleme tagasi Eestis ja pildistamise broneeringuid saab teha juba septembri teiseks pooleks. Kuna hetkel olen Itiga kodune, siis aeg on veidi piiratud aga usun, et leian igale soovijale koostöös parima lahenduse meile mõlemale.

Sügis on pildistamiseks lausa super aeg! Minu meelest on see üks ilusamaid aastaaegu. Kõik on nii kena ja värviline. Samas on millegipärast sügise juurde kuulunud alati veidi mõru/nukker alatoon. Aga selle võikski enda jaoks ringi keerata.

Kunagi ammu käisime Karli ja Bettiga pildistamas sügisel. Teadsin täpselt, et tahan ilusaid värvilisi looduspilte ja meie Betti peab olema kaasatud. Otsisin tundide viisi fotograafi ja kuidagi ei leidnud seda õiget. Kuni täiesti kogemata sattusin Mait Jüriado kodulehele. Ma armusin ta piltidesse kohe. See oligi meie esimene pildistamine Maiduga. Ja sellel hetkel ei osanud meist keegi aimata, et järgmiseks on ta meie pulmas fotograaf. Aga need sügise pildid tulid niii niii super ilusad, see muutis tervet minu suhtumist sügisesse. Kusjuures peale pildistamist järgmisel päeval sadas lumi maha. Ilm polnud pildistamise päeval üldsegi mitte ilus, vaid hommiku otsa oli sadanud vihma, õhk oli rõske, niiske ja üsna jahe. Peale seda pildistamist muutusin ise avatuks igasugu erinevatele ilmastiku oludele. Pole absoluutselt oluline, et õues oleks suvi ja päiksepaisteline ilm. Pigem ongi lahedam kui ei ole kõik pildid samasugused. Suvise päiksega kipuvad kõik kissitama silmi ja fotograafile on see ka paras väljakutse.

Ainukesena on meil veel tegemata sessioon paksu lumega aga see plaan jäigi sellesse aega kui tagasi Eestis oleme. Nüüd saabki plaani võtta:)

Mõned meenutused sellest sessioonist. Fotograaf Mait Jüriado

 

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga