Mina, meie ja fotograafia

Tasuta Asjade Turg

Juba mitu aastat korraldab minu õde kaks korda aastas Tallinna Puuetega Inimeste Kojas Tasuta Asjade Turgu. Ürituse eesmärk on aidata puuetega inimesi ning nende peresid. Kõik kellel on kodus üle riideid, mööblit, kosmeetikat, toiduaineid jalanõusid või midaiganes, siis just see on koht kuhu viia. Vastu võetakse kõike. Peaasi, et korralik on. Ühesõnaga asju võivad viia kõik, kellel midagi üle on ja omale saavad puuduses elavad puuetega inimesed ning nende pered.

Mina ise olen alates esimesest korrast asju sinna viinud. Ma isegi ei tea, kuidas absoluutselt igakord sinna viia on midagi. Ime, et meil üldse midagi kodus alles on:) Mulle meeldib, et saab kõik asjad ühte kohta viia ja edasi antakse need samuti tasuta, mitte ei panda müüki. Olengi sinna viinud tõesti kõike – riideid, mööblit, kuivaineid, moose, jalanõusid, isegi vist paar kappi, Itist üle jäänud turvahälli jne jne.

Nii, et kui kellelgi äkki on ka midagi üle ja ei tea, kuhu neid asju anda, siis soovitan viia need Tasuta Asjade Turule. Kogumine kestab 8.augustist kuni 22.augustini Tallinna Puuetega Inimeste Kojas.

Samas muidugi, kellel on aega ja tahtmist saab ka vabatahtlikuna appi minna. Nii kaugele kahjuks mina veel jõudnud pole.

Kogu info ürituse kohta leiab SIIT

f6d67d918b3384d76e9fd58fe31d93ee

Aitäh

facebook-icon-logo-vector

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga