Mina, meie ja fotograafia

Terje, Aimar ja pisikene Maribel

Peale kõige esimest pere sessiooni, mis oli vahetult enne jõule, leppisime Terjega kokku, et pildistan ka nende pere. Aeg läks, küll olid nemad Eestis ja siis meie, järgmiseks olid muud tõrked ja pea 3 kuud hiljem leidsime lõpuks ühise vaba aja:) Võiks arvata, et meie elud siin on ülitihedate graafikutega aga näed, ühte-teist ikka on:)

Vahelduseks jooksvatele lastele oli päris rahulik pildistada sellist perekonda, kelle laps veel ei oska joosta ja jälgis enamus ajast hoopis huviga kaamerat. Terje ise on nagu sündinud kaamera ette ning tegi kogu protsessi mulle väga lihtsaks.

Vahepeal olin kõvasti harinud ennast oma kaamera osas. Mäletate, kui pettunud olin oma viimastes piltides. Teada on ju, et vingumisest pole mingit kasu ning võtsin hoopis ette sajad juhendid ja õpetused, katsetasin igatepidi kõiki seadeid. Ühesõnaga õppisin tõesti oma kaamerat tundma. Pildistamisel tundsin ennast ise kindlamalt seadeid vahepeal muutes ning pildid tulid ka nii nagu soovisin. Esimest korda laadisin pildid Lightroomi üles ja ei teinudki väga töötlust – valgus oli paigas, teravus paras, värvid head. Uskumatu! Võin seekord omale pai teha ja uhkusega pilte vaadata:)

DSCF6002

DSCF6008

DSCF6018

DSCF6037

DSCF6073

DSCF6080

DSCF6117

DSCF6124

DSCF6152-2

DSCF6180

DSCF6183-2

DSCF6188

 

Blogi postituse lõpp_3

facebook-icon-logo-vector

 1 thought on “Terje, Aimar ja pisikene Maribel”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga