Mina, meie ja fotograafia

Tuleb keskenduda positiivsele

Olen mõelnud, et pean ehk hakkama suhtlema rohkem inimestega, kes on ka just kolinud Eestist võõrsile. Pole oluline kuhu, ilmselt on need alguse mõtted-mured igal pool sarnased.

Lugesin hiljuti postitust tänulikkusest ja tundsin veidi süümepiinu. Miks ma ei ole tänulik selle üle, mis mul on? Muidugi ei saa öelda, et ma mitte millegi üle tänulik pole. Iti üle olen iga jumala päev tänulik. Absoluutselt iga päev vaatan teda ja mõtlen, kui õnnelik olen, et ta meile tuli. Muus osas näen hetkel palju negatiivseid pooli aga kuidagi jäävad märkamata asjad, mis on lausa suurepärased. Kaon justkui igapäeva elu sisse ära ja ei oska enam suuremat pilti vaadata. Ja oi kui hea on istuda ning vinguda:) Palju raskem on võtta ennast kokku ja mõelda, mis oleks olukorra lahendus ning siis vastavalt tegutseda.

Peale paari päevast mõõna otsustasin igaljuhul selle lõpetada. Aitab! Isegi kui mõni asi on hetkel keeruline või isegi väga raske, ei ole mõtet jäädagi nendele keskenduma. Tuleb mõelda ja tegeleda kõigega, mis teeb tuju heaks ning olemise rõõmsaks.

Täna Iti sai näiteks esimese musi saksa poisilt:) Käisime mänguväljakul, kuhu tuli umbes paari aastane poiss emaga korraks liugu laskma. Iti muidugi tormas kohe poisi juurde ja pakkus taskusse korjatud kive. Poiss võttis vastu, loopis laiali ning otsustas Itile musi anda selle peale:) Iti lahkelt kallistas vastu ning jooksis minu sülle kiirelt.

 

Every day may not be good but there`s something good in every day

 

2015-11-18 12.06.48-1

2015-11-18 11.55.20 HDR-3

Head aega

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga