Mina, meie ja fotograafia

Väike update

Aeg läheb kiiresti ja mitmed minu postituste kirjutamised on pooleli jäänud, kuna midagi tuleb igakord vahele. Hiljem on juba meelest läinud, mis mu jutu mõte oli ja nii salvestan selle mustanditesse lihtsalt.

Meil siin läheb ainult tõusu lainel. Kõik on kuidagi paika loksunud, vaikselt harjusime ära selle uue, kahekesi eluga ja polegi hullu midagi. Kui Iti õhtuti ilusti magama hakkaks jääma, oleks juba lausa luksus.

Vahepeal oli Halloween ja üllatuseks käisid meilgi ukse taga lapsed kommi küsimas. Kahjuks polnud neil kostüüme ega midagi. Sain küll kohe aru, mis nad tahavad aga ütlesin siiski, et ma ei räägi saksa keelt. Las siis ikka natukene pingutavad oma kommide saamise nimel. Kuidagi on see püha üle võetud USAst aga selliselt poolikult – kommi tahavad aga midagi selle nimel ei tee. Meil on suur kommi sahtel, nii et pistsin neile pisikese kommikarbi selle inglise keele rääkimise eest pihku:)

See aasta ootan jõule väga. Ma isegi ei tea miks. Ostsin isegi esimesed jõulukaunistused koju ära. Ilmselt on juba Eestis ka kõik poed neid asju täis. Siin on niii nii ilusad kõik asjad. Hinnad on ülisoodsad ja mul on väga raske kõike sinna poodi maha jätta, tahaks iga viimsegi valge põhjapõdra kuju ja punutud kaunistuse kaasa krabada:)

Juba Iti Krit hakkabki ärkama ja pean jooksma:)

2015-10-24 12.26.02

Head aega

 Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga