Mina, meie ja fotograafia

Värviline sügis Bocholtis

Alles mõned nädalad tagasi kirjutasin, kuidas meil siin pole üldse värve ja küll ikka Eestis on ilus. Hakkangi juba muutuma Eestit ülistavaks nagu enamus, kes võõrsil elavad:)
Tegelikult saabus ka meile see ilus, värviline ja päikseline sügis. Lihtsalt tuli väikese viitega. Ja kui Eestis on juba vaikselt külmakraadid käes, siis meie siin naudime 15+ kraade. Lõpuks sai otsa vihm ja väljas särab päevad läbi päike.
Just selline ilus sügis on üks mu lemmik aegasid aastast. Loodus läheb nii ilusaks ja ilmad pole veel külmad.

Nautisime eile veidi pikemat jalutuskäiku. Otsustasin minna täiesti võõras suunas ning vaadata ringi. Üks hetk tuli linna lõpu märk ning selgus, et Bocholt sai otsa. Jälgisin oma endomondo kaarti, kuid ei saanud üldsegi aru kus suunas minema peaks, et saaks kodu poole liikuma hakaa. Ekslesin kuskil kortermajade vahel natukene aega, õnneks jõudsin lõpuks tuttava kohani. Kuigi mulle need ekslemised ei meeldi, siis pilte sain päris ilusaid. Õues olemine oli küll tõeline nauding ning akude laadimine.

Akud muidugi otsustas Iti Krit mul kiirelt tühjaks tõmmata, sellega et magas jalutamise ajal ainult pooltundi vankris ja edasi oli väga viril. Toit lennutati kaarega mööda elamist laiali, mänguasjad visati alla keldrisse trepikäsipuu vahelt, lillepotist oli vaja mulda sonkida välja ja kõike juures oli vaja kõvasti protesteerida, kui ma ei lubanud neid teha.
Õnneks öö magas nagu väike ingel ning hommik juba hakkas taas rõõmsalt. Üldse minu meelest lapsega on iga päev nagu uus algus. Õhtul võime mõlemad väsimusest nutta aga hommikul ärkame jälle positiivse tujuga, kõik õhtune on minevik.

DSCF1502 DSCF1509

DSCF1513 DSCF1519

DSCF1522 DSCF1524

DSCF1528 DSCF1534

DSCF1538 DSCF1540

DSCF1558 DSCF1570

DSCF1591 DSCF1594

DSCF1616 DSCF1507Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga