Mina, meie ja fotograafia

Veel isadepäevast

Meie eilne isadepäeva üllatus läks issile väga hinge. Minu jaoks ei ole oluline, et kingitus maksaks palju või oleks väga praktiline, mulle meeldib kinkida emotsioone. Muidugi ma usun, et kui me oleks Karlile kinkinud uhiuue Ferrari oleks ta emotsioonid ka väga ülevad olnud:D Aga selliseid asju meie peres ei kingita.

Karli sai kingituseks video, kus olid pildid temast Iti Kritiga alates sünnist kuni tänaseni. Kingitus muidugi valmis minu poolt ja Iti panus oli olla piltidel. Isadepäev ei ole minu jaoks pühendus minu isale, vaid see on kõigi isade päev. Mina tahan, et meie peres tunneks issi just sellel päeval, et tema pere tõesti hindab, armastab ja väärtustab teda. Eks me ikka ju teistel päevadel ka oleme koos toredad aga see on eriline päev issile.
Juba järgmine aasta saame ilmselt koos Itiga ettevalmistusi teha:)

Üllatuse andsime üle nii, et leppisime kokku kellaaja millal Iti kindlasti ärkvel on. Tegime video kõne, mille ajal ma saatsin Karlile lingi videoga ning kõne ajal tema vaatas seda:)
Video kõne ise kujunes päris pikaks. Iti nagu ikka jooksis mu telefon kaisus mööda tuba ringi ja muudkui musitas issit ekraanil. Vahepeal jagas lahkelt kallisid, siis “söötis” issile küpsist ning tegi nina peale tuut-tuut. Võite arvata, milline mu telefon välja nägi peale sellist kõne:) Aga mis teha, issiga kõned on praegu meil sellised:)

Igaljuhul vaatamata pikale vahemaale, sai isadepäev siiski eriliseks tehtud ka meie peres.

Ma loodan, et kõigil oli tore isadepäev ja iga isa tundis ennast väga erilisena:)

 

PicMonkey Collage

 

Head aegaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga