Mina, meie ja fotograafia

Veidi meie suvest

Täna läks Iti esimest päeva peale puhkust lasteaeda ja see tundub lausa uskumatu, et saabki istuda arvuti taha ja teha oma plaanitud tööd kuni see on tehtud või kuni kõht läheb tühjaks. Ja see ei toimu öösel.

See suvi on meie jaoks olnud täielik kaos. Mina olen tahtnud vastu võtta kõik pildistamised, mis võimalik. Neid kogunes ikka omajagu ja enamus sellest ajast oli Itil lasteaiast suvepuhkus. Mis tähendas, et nende pildistamiste ajaks pidi mõtlema midagi välja, kuidas ma saaks tööd teha ja samal ajal tema oleks hoitud.  Lisaks muidugi  oli mul vaja ka töötlemiseks aega.  Karli puhkus ei olnud Itiga samal ajal, nii kujuneski meie elust selleks 1,5 kuuks kaootilisuse tipp. Iti sai palju käia Karli töö juures, mis muidugi polnud parim lahendus aga saime hakkama. Karli alustas uuel töökohal, nii et ei olnud tal ka väga lihtne see lapsega koos töötamine. Tõesti praegu imestan, et kuidas ma sain pildid klientidele õigeks ajaks. Ega ma muidugi ei soovita sellist elu korraldust, see pidev segadus ja mõtlemine, kuidas midagi teha. Lisaks, et tal oleks vaatamata kõigele veel tore suvepuhkus. Aga ma usun, et tal oli. Vähemalt me andsime endast parima selleks.

Sellist suve ei tule igatahes meil enam kunagi. Võib tulla hullemaid, võib tulla paremini organiseeritud aga päris sellist enam ei kordu. Nii palju muutusi on praegu toimumas meie elus, et kõik need toovad kaasa omamoodi uut “hingamist”. Ise õppisme juba tohutult. See oli tegelikult esimene suvi, kus Iti on lasteaias või suvepuhkusel sealt, mina teen täiskohaga tööd ning Karli ei puhka. Pole Iti enne lasteaias olnud, mina tema ajal töötanud ja Karli on väga palju suvel puhanud. 
Vahepeal ikka kogunes mulle väga suur hulk tööd, siis veetis Iti kaks päeva vanaisaga. Kuna vanaisa on Itil absoluutne lemmik, siis muidugi ise oli ta nende päevade üle super õnnelik.

Küsisin Instagramis soovitusi, mis keegi on lahedat teinud see suvi. Aitäh kõigile, kes jagasid oma kogemusi:)
Ise olime eelnevalt välja valinud Lätti suuna aga kahtlesime selles millegipärast. Mina näiteks polnud mitte kunagi enne Lätis käinud. Olen sealt läbi sõitnud aga see pole kunagi mu reisi sihtpuhkt olnud. Niisiis käisime Lottemaal ja sealt edasi Lätti. Pean ütlema, et meile täitsa meeldis seal. Me küll piirist väga kaugele ei sõitnud, umbes nii kahe-kolme tunni kaugusele aga täitsa põnev oli.  Juba mõtleme millal uut trippi ette võtta ning kuhu minna. Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga